Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs (/Temat-Lotto-Zloty-Strzal-Forumowy-Konkurs-60909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Deotho - 15-11-2012 00:27

Dobry pomysł myślę, że wypali. Oby tak dalej.


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Pentas - 15-11-2012 01:28

bardzo fajny pomysł przede wszystkim bardzo oryginalny. Będę uczestniczył również


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Paulek - 15-11-2012 06:46

Zmotywowałes ludzi do udzielania sie na forum Tongue


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - m4rcin93 - 15-11-2012 10:47

Losowanie Lotto jest pokazywane na oczach widzów w telewizji, aby nie było żadnych "nieciekawych" sytuacji z ustawionymi liczbami.

Tutaj też by coś się przydało, bo przecież możesz ustawić takie liczby, aby wygrana nie padła Smile


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - patryk574 - 15-11-2012 11:24

Fajny pomysł. Można brać liczby z prawdziwego losowania Lotto. Smile


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - cpr - 15-11-2012 11:27

(15-11-2012 11:24)patryk574 napisał(a):  Fajny pomysł. Można brać liczby z prawdziwego losowania Lotto. Smile

Przecież tutaj właśnie liczy brane będą z oficjalnego losowania Lotto.


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - m4rcin93 - 15-11-2012 11:30

No jeśli tak, to nie ma problemu.
Nigdzie nie ma napisane, w jaki sposób odbędzie się losowanie, dlatego wolałem poruszyć ten temat Smile


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Admin - 15-11-2012 15:31

(15-11-2012 10:47)m4rcin93 napisał(a):  Losowanie Lotto jest pokazywane na oczach widzów w telewizji, aby nie było żadnych "nieciekawych" sytuacji z ustawionymi liczbami.

Tutaj też by coś się przydało, bo przecież możesz ustawić takie liczby, aby wygrana nie padła Smile

Przecież telewizyjne liczby będą brane pod uwagę Smile myślałem że to oczywiste, szczególnie że podałem godziny prawdziwych losowań Tongue


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - WojaKk - 15-11-2012 16:47

Ja nie byłem pewny czy chodzi właśnie o prawdziwe liczby z lotto ale przekonało mnie to:
Cytat:* = Nagroda zostanie przyznana jeśli użytkownik przeżyje fakt że nie wypełnił tego kuponu w totalizatorze sportowym [*]
Tongue
Pomysł oryginalny i mam nadzieję, że będzie takich więcej Wink


RE: Lotto - Złoty Strzał - Forumowy Konkurs - Symbian - 15-11-2012 17:08

Jeżeli ktoś tutaj trafi 6 to lepszą nagrodą będzie dla niego całodobowa opieka medyczna. Big Grin