Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duża kasa za GU z Fararrem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: GoUpload (/Forum-GoUpload-309)
+---- Wątek: Duża kasa za GU z Fararrem! (/Temat-Duza-kasa-za-GU-z-Fararrem-60888)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 30-04-2013 13:32

Od dnia dzisiejszego następuje mała zmiana pracy z poleconymi.
Kontakt ze mną głównie mailowo: [email protected] - będę odpisywał na wszystkie maile 2 razy dziennie, najprawdopodobniej rano i wieczorem, można również pisać do mnie PW na moim forum lub próbować gg aczkolwiek zrobiło się was tak dużo (co bardzo mnie cieszy), że to mail będzie główna metodą kontaktu ze mną, także piszcie konkretne maile.


Zapraszam Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 14-06-2013 09:51

Zapraszam osoby z doświadczeniem w PPA do współpracy, pracowitym i kreatywnym osobom mogę zapewnić wzrost zarobków Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - minister1234 - 15-06-2013 15:02

Hymmm. Wygląda zachęcająco !


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - konrad200399 - 15-06-2013 20:53

Nigdy nie umiałem na PPA zarabiać, więc mam nadzieję, że się uda. Zarejestrowany z tych linków. Fararro mógłbyś podać gg twoje? Muszę się z tobą kontaktować


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 17-06-2013 08:34

Odpisałem wam panowie, dziś podziałamy już Wink

Chętne osoby, które chcą rozwinąć swoje zarobki - Zapraszam!


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - konrad200399 - 19-06-2013 09:15

Czemu nadal nie dałeś mi grupy i nie napisałeś do mnie?


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 27-06-2013 09:54

Dałem już kilka dni temu Wink już wszystko obgadaliśmy.

Zapraszam wszystkie osoby, które maja minimalne podstawy jak i te, które zarabiają już od jakiegoś czasu. Pracując ze mną i stosując się do moich porad zyskasz progres zarobkowy Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - PiterX3 - 29-06-2013 18:27

Naprawde polecam, nauczyl mnie podstaw i teraz juz tez lepszych metod Smile


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - Fararro - 30-06-2013 22:44

Dzięki Pitrex za miłą opinięWink
Miesiąc czerwiec dobiegł końca a nam udało się porządnie pobić rekord - zarobiliście w czerwcu 7200 dolarów - świetny wynik, duży progres. Wielu poleconych w ostatnim 1-2 miesiącach zwiększyło swoje zarobki dwu a nawet trzykrotnie - GRATULUJĘ.

Cały czas się rozwijamy wprowadzamy nowe metody i sposoby czego efekty widać każdego dnia na zarobkach starych jak i nowych userów. Liczę, że pomimo iż większość z was rozpoczęła wakacje i wyjeżdża i ma różne plany to uda nam się utrzymać właściwy progres

Jeszcze raz gratuluję świetnego wyniku w szczególności ganfsterparty i pankowalski


RE: Duża kasa za GU z Fararrem! - bitu92 - 01-07-2013 11:15

Farraro napisałem na GG z chęcią refne się Smile