Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xx3.pl opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: xx3.pl opinie (/Temat-xx3-pl-opinie-60798)

Strony: 1 2


xx3.pl opinie - Cracus - 11-11-2012 03:02

Witam.
Natknąłem się w internecie na stronę http://www.xx3.pl
Proszę osoby, które znają ten serwis o jakąś wypowiedź na jego temat. Czy to oszuści czy nie? Może ktoś ma jakieś wypłaty od nich?


RE: xx3.pl opinie - rejub - 14-11-2012 09:19

Też jestem ciekaw.


RE: xx3.pl opinie - Nikodemsky - 15-11-2012 04:28

Strasznie dziurawy, powolny i beznadziejny skrypt wymiany w społecznościówkach, który można kupić dosłownie za grosze - nigdy nie został na tyle dopracowany, aby działał bezproblemowo(kod jest tak spartaczony, że należałoby wszystko pisać od nowa). Właściciel serwisu był na tyle leniwy, że nawet nie chciało mu się w żaden sposób zmieniać layouta, tylko dowalił reklam, trochę tekstu i liczy na głupich, co to mu kasę doślą. Nawet CSS w nim kuleje...

Płatność Online Dotpay (po zakupie poinforuj mnie mailem na [email protected] o ilości kupionych punktów i na jakie konto mam Ci je przekazać). - brak zautomatyzowania, następny przejaw kompletnego lenistwa i prawdopodobnie słabej próby wyłudzenia kasy.

Szczerze mówiąc w tym wypadku, nawet nie warto bawić się w detektywa, bo gołym okiem widać, że właściciel grosza nie wypłaci i serwis prawdopodobnie niedługo padnie.


RE: xx3.pl opinie - Pentas - 15-11-2012 08:53

Nie zgodzę się zupełnie serwis jest od ponad dwóch lat sprawdziłem domenę a sam jestem półtora roku.
1.Faktem jest to że admin jest leniwy ale bardzo w porządku
2. Może nie zarobisz w nim kokosów ale Sprawdza sie w dodawaniu fanów jak nie jeden serwis.
3.Dziennie robie punkty w 15minut a potem starcza mi ich na około 1000fanów także nie ma co krytykować bo osobiście korzystam i czasem wygrywam punkty


RE: xx3.pl opinie - pele7384 - 20-11-2012 20:17

Nie wiem czy do końca to działa, dodałem swojego fanpage i czekam, póki co żaden like nie przybył ;/


RE: xx3.pl opinie - Pentas - 13-01-2013 19:31

kożystam i idzie dobrze w nabijaniu o aksie nie mysle


RE: xx3.pl opinie - Pentas - 30-01-2013 11:16

wypłacał już ktoś ?
Czy tylko korzystacie do nabijania fanów?


RE: xx3.pl opinie - MartinS - 30-01-2013 11:41

http://xx3.pl/images/logo.png
wyminiaj punkty. oO


Ledwo wszedłem a już mnie ta strona odstraszyła. Layout jest jak 70% stron tego typu. Nuda nuda nuda..


RE: xx3.pl opinie - mr. nobody - 30-01-2013 13:16

Wyminiaj punkty na fany. Big Grin Ahahaha, nie mogę. Big Grin


Odp: xx3.pl opinie - miniek9090 - 30-01-2013 19:23

Nie no padlem . "Wymieniaj pkt na fany i inne rzeczy " . To dziecko pisalo ??
Te grafiki wykonywali w paincie ??

Wysłane z mojego GT-S5570