Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzamin Mat-Przyr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Egzamin Mat-Przyr (/Temat-Egzamin-Mat-Przyr-6077)

Strony: 1 2 3 4


Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 27-04-2010 14:34

28.04.10 to dzień dla mnie totalnej masakry,ponieważ z matematyki fizyki jestem noga kompletnie...szperałem po necie tak żeby sobie znaleźć jakieś wzory i powtórzyć i natknąłem się na dosyć fajną stronkę na której jest bardzo dużo informacji,bardzo fajnie wytłumaczonych! oczywiście jestem tak miłosierny że podzielę się tą stronką z wami żebyście tak jak ja na ostatnią chwile coś powtórzyli....

http://testgimnazjalny.pl/wzorcownia/

myślę że wielu z was już z tą stronką pracowało ale też wielu na pewno głowi się skąd wziąć dobrze zredagowane informacjeSmile

Tak więc proszę! A nauka wasza niech będzie owocnaSmile


Jeśli uważasz że zasłużyłem daj + Big Grin Będę wdzięcznySmile


RE: Egzamin Mat-Przyr - Lukasz142 - 27-04-2010 15:01

Egzamin gimnazjalny to jeszcze nic. Ja mam mature za tydzień.Blush


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 27-04-2010 15:02

to też możesz sobie powtórzyć z tej stronki bo niestety matematyka na maturze jest,co mnie osobiście dobijaBig Grin


RE: Egzamin Mat-Przyr - adamsonm - 27-04-2010 19:02

ja tam wole ten test co bedzie jutro, bo umiem matme (a to głównie bedzie na tym teście) a polski to miałem srednia 1,71 xD


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 28-04-2010 06:14

no to nieźle ja mam odwrotnie, jestem zdecydowanie bardziej umysłem humanistycznym niźli ścisłym...no ale zobaczymy co to dzisiaj nam dadzą do napisaniaBig Grin POWODZENIA!


RE: Egzamin Mat-Przyr - Alcor - 28-04-2010 06:15

Również życzę wszystkich powodzenia. Wink


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 28-04-2010 10:43

nie wiem jak u was ale u mnie masakra! porażka totalna, jak dla mnie za trudny hehe żeby mieć tak z 25 Pkt to chyba będzie szczyt...piszcie swoje odczucia...Big Grin


RE: Egzamin Mat-Przyr - pespe - 28-04-2010 10:45

powalony ten test xD z 20 pktów bede miał ;/


RE: Egzamin Mat-Przyr - adamsonm - 28-04-2010 10:53

a według mnie dosyć łatwy ;D


RE: Egzamin Mat-Przyr - krystian__ - 28-04-2010 11:08

to musisz byc jakimś matematycznym omnibusem....Big Grin