Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telemarketing - bazy klientów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Telemarketing - bazy klientów. (/Temat-Telemarketing-bazy-klientow-60748)



Telemarketing - bazy klientów. - Cracus - 09-11-2012 14:28

Witam.
Wiem, że były tematy o jakichś bazach, ale ja mam tutaj świeże zapytanie odnośnie baz klientów biznesowych. Mam dojścia od telemarketerów do naprawdę sporej ilości firm na terenie całego kraju. Są to firmy posegregowane według miast, branż oraz operatorów sieci komórkowych.
Mam pytanie czy coś takiego można gdzieś opchnąć ? Czy to jest legalna sprawa ?


RE: Telemarketing - bazy klientów. - Admin - 09-11-2012 14:34

Zależy jak je zdobyłeś i czy te osoby wyraziły na to zgodę, w innym przypadku logiczne jest że legalne to nie jest.


RE: Telemarketing - bazy klientów. - Cracus - 09-11-2012 14:50

To jest dostępne dla osób, które pracują w telemarketingu. Nie jest problemem wsadzić pen drive'a i zapisać je. Ja od takiej osoby mogę je dostać za darmo. A co tyczy się zgody właścicieli numerów to podczas podpisywania umowy automatycznie zgadzają się na przetwarzanie swoich danych osobowych w kwestii marketingowych. Dlatego wydaje mi się, że z tego punktu widzenia jest to legalne. Bardziej nieostrożne byłoby obnoszenie się z tym na Allegro np, ponieważ firmy, które zajmują się telemarketingiem same odkupuja takie bazy od operatorów i to raczej oni mogli by mieć jakieś 'ale' do mnie. Bardziej interesuje mnie właśnie gdzie mógłbym to sprzedać. I jakie kwoty są w takich przypadkach.


RE: Telemarketing - bazy klientów. - 3.14 - 09-11-2012 20:53

Możesz spróbować wystawić oferte sprzedaży na Polish Board & Market dostępny tylko w torze


RE: Telemarketing - bazy klientów. - Cracus - 10-11-2012 13:31

A co to jest TOR?


RE: Telemarketing - bazy klientów. - yazir - 10-11-2012 13:32

@up http://bit.ly/szScBw


RE: Telemarketing - bazy klientów. - GIT - 10-11-2012 13:48

pracowalem kiedys w callcenter, wszystkie telefony itp kazali zostawiac w szafce wlasnie by ktos nie robil zdjec(dostawalem wydruki na kartkach papieru)z uwagi na to iz rozpowszecnianie danych jest nielegalne