Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 01-01-2013 14:47

W niedziele nie nalicza Prowizji zawsze tak było więc nie masz sie o co martwić Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 01-01-2013 15:45

A za 31 grudnia dostaniemy zwrot dzisiaj wieczorem Smile

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem i ma jakieś pytania to zapraszam na PW/GG Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - czesio2025 - 01-01-2013 16:36

a ja mam takie pytanie. jak będzie można sprzedać te ad pointy? one będą od nas kupowane czy sami musimy je komuś na tym rynku sprzedać. bo nie znalazłem takiej możliwości więc pytam.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 01-01-2013 16:48

Obecnie nie wiemy sami jak będziemy je sprzedawać czy będziemy wystawiać te punkty po własnych cenach czy po określonej cenie.

Jedno co jest pewne to bedzie do tego specjalna Giełda punktów CC oraz Adpointów.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 01-01-2013 17:26

Nowa informacja z czatu dla trenerów

Do 14 stycznia oprócz CC które dostajemy w pakiecie możemy kupić na giełdzie i one też zostaną trzykrotnie podwojone (zośmiokrotnienie)!
Czyli jeszcze dołożyli nam promocje na dodatkowo zakupione CCki Smile

Cytat:Notice of Bonus CC in 2013:

1. Before we made the following policy “Starting from December 31, 2012, 0:00—Pacific Time there will be no BCC(bonus consume credit) when members buy ad packages.”; But now as a bonus we will continue to give away BCC until January 14, 2013, 0:00 (Beijing time: January 14, 16:00).

2. During December 31, 2012, 24:00 to January 14, 2013, 0:00, if members buy CC or get BCC from product purchase, those CC and BCC will be 8x.

Thank you very much.
[31.12.2012 18:46:31] Kiran Desruisseaux

Także mamy jeszcze całe 13 dni Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 01-01-2013 19:57

Chodzi o nowe punkty CC tzn te które kupimy teraz od 1 stycznia czy wcześniejsze dokupione też będą mnożone?

@Polak
faktycznie 31 grudnia mi pomineło tzn co nie ma sensu w niedziele oglądać reklam jak prowizji z tego nie ma?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 01-01-2013 20:01

Każdy CC zakupiony do 14 stycznia (nie wazne czy to było w grudniu czy na poczatku stycznia) zostanie zośmiokrotniony.

31 grudnia był przecież poniedziałek, sprawdź bo powinieneś już dostać zwrot. A za niedzielę nie ma zwrotów, natomiast dalej możemy zebrać 100 AdPointów które potem będziemy mieli możliwość sprzedania. Mówi się o cenach w granicy 0.20$ za 1 AdPoint, także myślę że warto zbierać AdPointy i oglądać reklamy nawet w niedziele Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 02-01-2013 16:11

Tak warto zbierać punkty Adpoint bo tak naprawde po wejściu platformy nie będzie można kupić innych punktów więc zostanie 70% z konta plus to ze sprzedaży punktów Adpoint, tylko ciekawe kto będzie chciał je kupić (tzn zależy co za nie będzie można dostać) a co do stawki 0,2$ za punkt to myślę że będzie mniejsza a to ktoś pewnie rzucił plotkę Tongue

Faktycznie za 30 grudnia mam doliczone punkty a kasy nie - nie 31 jak wcześniej pisałem.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 02-01-2013 17:08

czy juz sa jakies oficjalne wiadomosci kiedy rusza zarobki z ogladania reklam?kiedy ruszy platforma do sprzedawania punktow z reklam?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - player_sct - 02-01-2013 17:37

Nie spodziewaj sie tego szybciej niz w lutym. Na razie poki co do polowy miesiaca przedluzyli promocje na CC i BCC bonusowe, wiec jak ktos sie wahal z wejsciem do programu to ma jeszcze chwile czasu