Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HITLEAP Najlepszy autosurf ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Surfbary (/Forum-Surfbary-314)
+---- Wątek: HITLEAP Najlepszy autosurf ! (/Temat-HITLEAP-Najlepszy-autosurf-60481)



HITLEAP Najlepszy autosurf ! - matimus - 01-11-2012 22:56

[Obrazek: banner.png]
Jest tylko jedna rzecz, którą mozna tu powiedzieć.

Ten polecany przeze mnie autosurf jest rewolucyjny, jest jak wielki krok na księzycu.

Od zera do bohatera

Miesiąc temu mój blog był po środku nicości. Całkowita pozycja była gdzies w okolicach 3 milionów, był po prostu nic nie wart.
Wtedy odkryłem tę rewolucyjną metodę podwyższania statystyk. Spowodowałem, że strona stała się widoczna za 20 dolarów.

Brak negatywnego efektu

Wymiana ruchu zazwyczaj niezbyt dobrze odbija się na Adsense, programach CPM, statystykach YouTube. Tym razem jest inaczej, to dlatego, że ta wymiana ruchu działa w specyficzny sposób. Odsłony generowane tutaj to odsłony bezośrednie, pochodzą z tysięcy adresów IP różnych użytkowników, tak jakby wpisali na pasku adresowym przeglądarki adres Twojej strony i na nią weszli. Proste i bezpieczne, nie? (dostępne tylko w opcjach subskrypcji)

Sprawdzony autosurf

Moja rekomendacja nie jest hipotetyczna lub reklamowa. Można łatwo ją sprawdzić na własnej skórze.

Redukcja porzuceń

Jest to funkcja autosurfa pozalająca na wybór czasu przez jaki strona będzie załadowana mozna wybrać losowane wartości w dowolnych zakresach pomiędzy 5 a 60 sekund.

Większa ilość wyszukiwań

Możliwe jest takie skonfigurowanie strony, aby było wrażenie, że ktoś sam wyszukuje dane słowo na google i wchodzi na stronę.


Opłaty subskrypcyjne za miesiąc

3 EURO - Premium LITE (30% REFERRAL)
7 EURO - Premium (50% REFERRAL)

Płatności - Payza, PayPal

Reflink: http://hitleap.com/by/matimus

Czysty : http://hitleap.com


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - HOLANDIIA - 01-11-2012 23:01

Cytat:Polska wersja już niedługo - właśnie tłumaczę.

To twoje ??


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - startchips - 01-11-2012 23:09

Jak polacy dostaną tego surfa w łapę to ciekawe co to się stanie z serwisami zarobkowymi Angry


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - matimus - 02-11-2012 08:45

Nie moje właściciel prosi że jak by ktoś opisywał stronę na forach to żeby kopiować opis z pewnej strony Smile


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - gelmen - 02-11-2012 10:23

Dobra matimus, ale czemu nie opisałeś nic jak można na tym zarobić ?
Skoro nie ma takiej możliwości to chyba zły dział ...


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - tomazzi - 02-11-2012 10:28

brak czystego linku, a do tego skoro w nim się nie zarabia to nie ten dział


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - Magnus - 02-11-2012 12:10

Przeniesione.Czysty dodany.


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - matimus - 05-11-2012 22:15

@ref


RE: HITLEAP Najlepszy autosurf ! - Pablo1979 - 23-11-2012 10:21

szkoda że nie akceptuje PTP Smile ale fakt surf bardzo przyjemny intuicyjne menu i prostota to jego zaleta .