Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com (/Temat-Wybierzmy-1-serwis-i-stworzmy-najwieksza-piramide-zarobkowa-spolecznosci-zarbiam-com-60377)

Strony: 1 2 3


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 13-12-2012 01:07

(09-12-2012 14:43)wojszat napisał(a):  clixsense.com Smile
Tutaj jakbyśmy zrobili piramidkę byłoby bardzo dobrze ;-)

Niestety ankieta już ruszyła pyzatym clixsense się nie nadaje bo tak naprawdę ma 1 lvl polceonych pozostałe lvle mają tylko VIP a i tak dostają % od "usług" refów a nie klików


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - duzypawel - 13-12-2012 09:49

nie lepiej umówić się tak, żeby zarejestrować się na 3 różnych buxach (skoro są 3 lvl poleconych), umówić się kto w którym programie ma być na którym lvl i klikać sobie nawzajem? ja Tobie zarobię w pierwszym buxie, Ty mi w drugim a my obaj zarobimy komuś w jeszcze innym...


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - dondoonsie - 13-12-2012 13:51

ebesucher niemiecki autosurf płaci w euro


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - full2000 - 13-12-2012 14:30

(13-12-2012 09:49)duzypawel napisał(a):  nie lepiej umówić się tak, żeby zarejestrować się na 3 różnych buxach (skoro są 3 lvl poleconych), umówić się kto w którym programie ma być na którym lvl i klikać sobie nawzajem? ja Tobie zarobię w pierwszym buxie, Ty mi w drugim a my obaj zarobimy komuś w jeszcze innym...

Masło maślane.

Poza tym bux ile ci popłaci? Tydzień? Dwa?
A np. zielonymail płaci od 6 lat...

(13-12-2012 13:51)dondoonsie napisał(a):  ebesucher niemiecki autosurf płaci w euro

Darujmy sobie takie wynalazki. Wolę poklikać klika reklam niż mieć otwartą kolejną kartę z zamulającym autosurfem...

A teraz w odpowiedzi do tematu - ja bym się na to pisał jak coś :-).


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - duzypawel - 13-12-2012 17:42

(13-12-2012 14:30)full2000 napisał(a):  
(13-12-2012 09:49)duzypawel napisał(a):  nie lepiej umówić się tak, żeby zarejestrować się na 3 różnych buxach (skoro są 3 lvl poleconych), umówić się kto w którym programie ma być na którym lvl i klikać sobie nawzajem? ja Tobie zarobię w pierwszym buxie, Ty mi w drugim a my obaj zarobimy komuś w jeszcze innym...

Masło maślane.

Poza tym bux ile ci popłaci? Tydzień? Dwa?
A np. zielonymail płaci od 6 lat...

ok, masz rację. dopisz się do listy ostatni, będziesz najniżej w tym jednym wybranym programie i zgarniaj swoje kokosy.


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 14-12-2012 17:11

Ankieta zakończona wygrał serwis sejfik.com

Już można się zgłaszać pierwsza osoba które to zrobi zostanie wynagrodzona (jej link wyląduje na pozycji numer1)


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - full2000 - 14-12-2012 17:12

FIRSTSex


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - KosikSquad - 14-12-2012 22:16

Ok ja też zgłaszam się na chętnego Smile


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Madroxx - 14-12-2012 22:17

i ja tez


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - WojaKk - 14-12-2012 22:33

Ja również