Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com (/Temat-Wybierzmy-1-serwis-i-stworzmy-najwieksza-piramide-zarobkowa-spolecznosci-zarbiam-com-60377)

Strony: 1 2 3


Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 29-10-2012 22:08

Najlepsza piramida zarobkowa w sieci!

1. Od 29 października do 7 grudnia czekam na wasze propozycje w jakim serwisie stworzymy piramidę
Wymagania:
- minimum 3 lvl poleconych
2. Od 7 grudnia do 14 grudniaodbędzie się ankieta mająca na celu wyłonić najlepszy waszym zdaniem serwis nadający się na naszą piramidę
3. Od 14 grudnia odbędą się zapisy bo piramidy reflink pierwszej osoby która się zgłosi wyląduje na pierwszym miejscu (mój reflink jako pomysłodawcy umieszczę na drugim miejscu ) kolejne reflinki zostaną umieszczone w kolejności zgłoszenia chęci dołączenia do piramidy
4. System przyznawania poleconych będzie oparty na wzorze zaprezentowanym w tym temacie. http://zarabiam.com/Temat-Rejestrujesz-sie-Automatycznie-zbierasz-poleconych-za-FREE-50076


Piramida ruszyła i jest dostępna pod linkiem LINK KLIKNIJ wszystkie osoby które zadeklarowały chęć dołączenia będą poklei dodawane (napisze do nich PW z odpowiednim reflinkiem)



RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - miniek9090 - 29-10-2012 23:01

Ptcbox , zielony mail


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - studziak - 05-11-2012 16:47

Nouveaux-Parrainage surfbar


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - poczmail - 05-11-2012 17:35

Popieram kolegę wyżej. Wink

Tutaj link do tematu, którego założyłem zaraz po powstaniu surfbaru.

http://zarabiam.com/Temat-Nowy-francuski-surfbar-Najwyzszy-zarobek-na-rynku-nawet-bez-poleconych-59900

A tu mój dowód wypłaty...

http://zapodaj.net/55daf01d97c5d.jpg.html


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - erop1991 - 07-11-2012 00:16

sejfik , zielony mail , ptcbox


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 20-11-2012 20:34

osobiście proponuje sejfika jestem w nim od 2010-02-09 (1015 dni) ale dopiero niedawno dostrzegłem jaki ma ogromny potencjał ciągle zaskakuje nowościami i widać że adminowi nie zależy tylko na kasie tylko doba o serwis i nieustannie nad nim pracuje dlatego sądzę że sejfik nadawałby się idealnie do naszej piramidy


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - tollusiek - 20-11-2012 21:02

Witam, pomysł mi się bardzo podoba, a ja od siebie również jak kolega wyżej polecam serwis Sejfik.com.
No nic, co będzie to będzie, ale i tak warto myślę wziąć udział w tej piramidzie zarobkowej. Pozdrawiam Smile


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - MrocznyKILL - 08-12-2012 16:44

Ankieta wystartowała zapraszam do udziału


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - zarabiamwnecie - 08-12-2012 17:00

Pomysł jak najbardziej ciekawy.. Zielonymail.com


RE: Wybierzmy 1 serwis i stwórzmy największa piramidę zarobkową społeczności zarbiam.com - wojszat - 09-12-2012 14:43

clixsense.com Smile
Tutaj jakbyśmy zrobili piramidkę byłoby bardzo dobrze ;-)