Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew z Payza na Bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Przelew z Payza na Bank (/Temat-Przelew-z-Payza-na-Bank-60373)

Strony: 1 2


Przelew z Payza na Bank - Symbian - 29-10-2012 20:46

Hejka,8 dni temu zleciłem wypłatę pieniędzy z payza na konto bankowe,na stronie pisze że mają na to 5 dni roboczych,więc dlaczego cały czas mój status to Pending ?,dodam że mam nie zweryfikowane konto,czy to może mieć coś z tym wspólnego? ,jeżeli tak to za ile mniej więcej dni dostanę pieniądze ?.

Z Góry dzięki za odpowiedź Smile


Odp: Przelew z Payza na Bank - ciamciaj - 29-10-2012 21:40

To jest bardzo różnie, nic nie poradzisz, musisz czekać, pisanie nic nie da. Jak będziesz miał complete to jescze około dnia bo musi przejść pomiędzy polskimi bankami (oni wysyłają najpierw na swoje tak jakby konto w pl banku)

Wysłane z fołna


RE: Przelew z Payza na Bank - sacrifice - 29-10-2012 21:41

10dni roboczych pending + 2 robocze completed, 12dni roboczych minie to możesz zacząć się martwić


RE: Przelew z Payza na Bank - tomazzi - 29-10-2012 21:45

(29-10-2012 21:41)sacrifice napisał(a):  10dni roboczych pending + 2 robocze completed, 12dni roboczych minie to możesz zacząć się martwić

teoretycznie tak, a praktycznie do 30 dni roboczych musisz poczekać, jak minie i nie będziesz miał przelewu to wtedy pisz ticket bo może się zdarzyć, że przeoczyli zrobienie przelewu co u nich staje już się normą, bo na x tysięcy zleceń nie wyrabiają i zdarzają się przeoczenia


Odp: Przelew z Payza na Bank - ciamciaj - 29-10-2012 21:45

Ludzie nawet miesiąc około temu dłużej czekali bo payza cos zmieniała w bazie, ale wszystko zawsze kiedyś dojdzie

Wysłane z fołna


RE: Przelew z Payza na Bank - Symbian - 29-10-2012 22:04

oo jezusie smutny ,aż tak długo...
ok dzięki za info facepalm


RE: Przelew z Payza na Bank - dondoonsie - 16-04-2013 21:08

Witam. To jak to jest z tą payzą.

# Mam dodany bank do konta
# Mam zweryfikowane konto (przesłałem 150 zł na konto)
# Zleciłem wypłatę z konta do banku i jest pending?

Ile będę musiał czekać? 5, 10, 20 dni?


RE: Przelew z Payza na Bank - Pablo1979 - 17-04-2013 15:04

Z tego co się orientuje obecnie Payza nie przelewa kasy do Polski .


RE: Przelew z Payza na Bank - duzypawel - 17-04-2013 15:47

dokładnie - 'tymczasowo wstrzymano' wypłaty do między innymi polskich banków.

zostaje Ci i-transfer.


RE: Przelew z Payza na Bank - sacrifice - 17-04-2013 15:51

oczywiście, że przelewa.