Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spillover Magic - Forced Matrix 2x2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spillover Magic - Forced Matrix 2x2 (/Temat-Spillover-Magic-Forced-Matrix-2x2-60225)



Spillover Magic - Forced Matrix 2x2 - canis987 - 25-10-2012 11:09

Spillover Magic to program, w którym zarabia się dzięki wymuszonej matrycy 2x2. Oznacza to, że nie trzeba programu polecać, aby móc w nim zarabiać gdyż prędzej czy później nasza matryca się wypełni.

Jednorazowa opłata za uczestwnictwo w programie wynosi 110$ (100$ za uczestnictwo + 10$ opłaty).
10$ z opłaty za uczestnictwo trafia do sponsora.

Obsługiwane procesory: STP i Payza (póki co wpłaty na Payzę są manualne, mają zostać zautomatyzowane w ciągu kilku dni).

Zarabianie podzielone jest na dwa poziomy.

Poziom 1 - Forced Matrix 2x2
Za ukończenie tego poziomu otrzymuje się 360$.
  • 30$ otrzymuje się do wypłaty.
  • 30$ otrzymuje sponsor.
  • 300$ przechodzi do poziomu 2.
Poziom 2 - Forced Matrix 2x2
Za ukończenie poziomu 2:
  • otrzymuje się 500$ do wypłaty
  • 100$ otrzymuje sponsor
  • otrzymuje się 6 nowych wejść(re-entries) do poziomu 1. 4 dostaje nasz upline, a 2 są przydzielane do najbardziej potrzebującej osoby w strukturze, dzięki czemu nawet osoby, które nikogo nie polecają dość szybko będą mogły wypełnić matryce.
Link: spillovermagic.com
Reflink: spillovermagic.com

Proponuję zbudować strukturę, w celu dołączenia do niej proszę o kontakt gg/pw.


RE: Spillover Magic - Forced Matrix 2x2 - duzypawel - 25-10-2012 11:50

czyli suma sum wpłaca się 110$ a dostaje 530$ nawet nikogo nie polecając? Smile hmm nie wiem czemu ale jakoś nigdy nie ufałem takim szarlatańskim sztuczkom Tongue


RE: Spillover Magic - Forced Matrix 2x2 - canis987 - 25-10-2012 13:09

Teoretycznie można i więcej zarobić. Należy pamiętać, że nie polecając programu będzie się na zarobek czekało dłużej, niż jeśli samemu poszuka się poleconych. Jeśli liczy się tylko na spadochroniarzy, to całą pracę wykonują wyższe struktury - na szczęście nade mną są ludzie żyjący z tego typu programów i aktywnie rekrutujący. Wczoraj pojawiło się 5 nowych spadochroniarzy, którzy zostali przydzieleni do kolejnych 'potrzebujących' osób. Jeśli codziennie będzie przybywało 5 nowych to struktura dość szybko będzie się rozwijać.

Poza tym jak wspomniałem wyżej, chciałbym zbudować strukture, czyli po uzyskaniu 2 refów, podmieniam link w temacie na link pierwszego z poleconych, a gdy on zdobędzie 2, to na drugiego z moich refów itd. aby struktura się ciągle rozwijała Wink


Edit:
Dziś uruchomiono możliwość zlecania wypłat. Pierwsza testowa wypłata mojego upline doszła po kilku godzinach: dowód wypłaty