Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashfile - Upload Plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Cashfile - Upload Plików (/Temat-Cashfile-Upload-Plikow-60146)



Cashfile - Upload Plików - Smokie - 22-10-2012 10:11

Chcę zacząć zarabiać na cashfile.org, lecz mam jedną dość sporą wątpliwość. Chce zacząć robić ludzi w przysłowiowego chuja tzn. wgrywać fejkowe pliki. Czy jest taka możliwość ? Czy cos mi za to grozi jezeli ktoś sie wkurzy, ze plik nie był taki jak być powinien ?. Domyślam się, że nie. Jednak myśle,że wiele osób ma co do tego wątpliwości. Pozdrawiam. Smokie


RE: Cashfile - Upload Plików - Kilol - 22-10-2012 10:51

Większość osób jedzie na fejkach. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś poniósł jakieś konsekwencje prawne za coś takiego.


RE: Cashfile - Upload Plików - CashFile.org - 23-10-2012 10:43

Jeśli pliki nie łamią regulaminu Cashfile.org, to nic ci nie grozi.


RE: Cashfile - Upload Plików - dam-pro - 26-01-2013 01:11

najwyżej wpierd0l... 2

Jerk2 jak już się bawić w up'anie, to nie można po ludzku wrzucać normalnych plików? od razu bym za jaja na drzewie powiesił, jakbym znał kolesia w realu, który z czymś takim wyskakuje?

/no chyba, że ściąganie fejków w wolnym czasie to jego hobby, wtedy nic się nie poradzi facepalm