Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" (/Temat-Oznacz-przeczytane-dzialy-w-Pokaz-Nowe-Posty-60069)



Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - Admin - 19-10-2012 23:33

Wielu z Was korzysta z zakładki "pokaż nowe posty", z uwagi na to że silnik mybb nie posiada domyślnej opcji oznaczenia ich jako przeczytane to wprowadziłem ją zdalnie.

[attachment=966]

Obecnie przeglądając nowe posty przy pomocy zakładki "Pokaż nowe posty" (czyli wszystkie zmiany jakie zaszły na forum od Waszej ostatniej wizyty), możecie odznaczyć je jako przeczytane np. ze względu na brak zainteresowania tematem (bo dla przykładu większość postów dotyczy uploadu z którego nie korzystacie).

[attachment=967]

IdeaIdea


RE: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - tomazzi - 19-10-2012 23:41

super opcja Smile
brakowało tego na forumSmile fajnie, że została wprowadzona Smile mi osobiście ułatwi na pewno "życie" na forum


RE: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - WazzaP - 20-10-2012 08:55

Dziękuje! Na pewno się przyda Smile


RE: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - Fractal - 20-10-2012 14:34

A czy jest może możliwość ustawienia tak, aby w nowych postach w ogóle nie wyświetlały się np. te z działu refback?

Tzn. wybieram sobie dział/działy, które mnie nie interesują i kompletnie nie widzę ich w nowych postach.


RE: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - Admin - 20-10-2012 14:54

(20-10-2012 14:34)Fractal napisał(a):  A czy jest może możliwość ustawienia tak, aby w nowych postach w ogóle nie wyświetlały się np. te z działu refback?

Tzn. wybieram sobie dział/działy, które mnie nie interesują i kompletnie nie widzę ich w nowych postach.

Niestety nie.


RE: Oznacz przeczytane działy w "Pokaż Nowe Posty" - Admin - 29-12-2012 02:00

zupgradowałem dla Was funkcje nieprzeczytanych postów, na chwilę obecną możecie zobaczyć ilość oraz docelowy link, który znajduje się w nagłówku, oto przykład:

[attachment=1281]