Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 15:22

nie no cudownie Smile
napisałem do BZWBK pytanie i jak zwykle otrzymałem taką odpowiedź że zal cztery litery ściska!
płacić mozna jedynie poprzez płatność kartą płatniczą , a z tego co się orientuje za prowizje allegro taką metodą zapłacić się nie da Sad
straciłem chyba 200 zł...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 12-03-2013 16:28

(12-03-2013 01:59)Andro napisał(a):  Jakie głównie wymagania wam stawiają klienci odnośnie postów ? Pisanie odpowiedzi na zapytania ? Czy tworzenie tematów do rozmów ?

Zależy to od indywidualnego klienta.Każdy życzy sobie inaczej, jednak najczęściej pozwalają pisać na całej "szerokości" forum/serwisu


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 12-03-2013 17:34

@miniek9090: piszesz bardzo chaotycznie. Rozumiem, że chcesz wpłacić sobie pieniądze na konto allegro? Aby saldo mieć na +, dobrze rozumiem? Jeśli tak, to tam przecież jest taka opcja, żeby zapłacić kartą płatniczą on-line. Jeśli nie to sorry, ale napisz jeszcze raz ten post schludnie, żeby dało się coś z niego wywnioskować. Jeśli chodzi o konto w banku to polecam ci ING, także dla młodzieży. Nie ma z nimi żadnych problemów. Dodatkowo dostajesz jeszcze drugie, darmowe konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 5,5%.

A co do tematu, to dzięki temu poradnikowi do dzisiaj zarobiłem konkretną sumę pieniędzy. Nie chwaliłem się tutaj tym, bo myślałem, że to nie będzie miało jakiegoś znaczenia. Chwilowo zrobiłem sobie z tym przerwę, ale za kilka dni znowu wracam na allegro. Uzgodniłem wszystko z moimi stałymi klientami, dlatego nie powinienem mieć większych problemów Wink Mam kilka metod, których się trzymam i powiem, że to daje ogromne wyniki. Zrozumiałem, że dobra reklama aukcji, pozwala przyciągnąć wiele osób, mimo, że coś jest droższe. Od pierwszego wystawienia aukcji, od razu miałem masę klientów. Zawsze trzymałem się metody, żeby wystawiać do 10 przedmiotów na jednej aukcji. To też w pewnym sensie uwiarygadnia. Jeśli ktoś z tym zaczyna i ma problemy, to powinien celować w inną branżę (na allegro). Ja od początku nie miałem z tym problemów, widocznie trafiłem na dobrą "niszę". Wink Nie zrażajcie się do tego, kiedy wam to nie wyjdzie 1 raz. Warto spróbować czegoś innego. Bo szczęśliwy klient to masa $$ Big Grin I piszcie z nimi profesjonalnie. To pozwala podkreślić swoją jakość. Wyróżnić się z tłumu.


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 17:42

scoobyx dzieki wielkie , o to mi wlasnie chodzilo ..
chcialbym wplacic pieniadze na payu , zeby potem miec mozliwosc zaplaty za prowizje . da sie wplacic na payu przez karte platnicza? jezeli tak to w jaki sposib.

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 12-03-2013 17:46

Logujesz się na allegro --> klikasz "moje konto" --> z lewej strony masz rozwijaną listę "rachunki", klikasz na nią ---> klikasz "bieżące saldo i wpłata". No i tam jest szybka wpłata online. Wpisujesz kwotę, wybierasz "Płacę kartą płatniczą on-line", klikasz "płacę" i postępujesz według wskazówek na ekranie. I to by było na tyle Wink


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 17:48

dzieki wielkie Wink jak zadziala to zaczynamy zarabianie na allegroWink

mobile phone-brak polskich znakow


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-03-2013 17:48

(12-03-2013 17:44)diabloo07 napisał(a):  
(12-03-2013 11:58)miniek9090 napisał(a):  dalej nic nie wem ... karta to totalne badziewo .. w najblizszym czasie przejde sie do mbanku i zrobie izzykonto...

mobile phone-brak polskich znakow

W niektórych kategoriach nie można płacić kartą płatniczą i zapewne dlatego Ci nie działa Wink

On chce uregulować rachunek, a nie zapłacić za przedmiot.


(12-03-2013 17:42)miniek9090 napisał(a):  scoobyx dzieki wielkie , o to mi wlasnie chodzilo ..
chcialbym wplacic pieniadze na payu , zeby potem miec mozliwosc zaplaty za prowizje . da sie wplacic na payu przez karte platnicza? jezeli tak to w jaki sposib.

mobile phone-brak polskich znakow

Allegro >> Moje Konto >> Rachunki >> Bieżące saldo i wpłata
i tam po prawej całkiem na dole masz:
"Płacę kartą płatniczą on-line"
zaznaczasz to i dokonujesz płatności.


edit:

Scoobyx mnie wyprzedził Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AronRain - 12-03-2013 18:13

Jestem pozytywnie zaskoczony. Wystawiłem kilka aukcji wczoraj, a dziś mam już pierwsze zlecenia. Będę informował o swoich postępach na bieżąco Smile.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 12-03-2013 18:32

Ja od czwartku ruszam znowu z aukcjami. Smile Czekam tylko na uregulowanie rachunku na allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 12-03-2013 18:36

jeżeli chciałbym załóżmy dodać aukcje o pisaniu postów to muszę za 5 sztuk po 2 zł zapłacić
58 groszy od sztuki , tak ?
5% za sprzedaż i 8 groszy za wystawienie.
czyli wychodzi 2,90 zł prowizji za sprzedaż 5 sztuk . do tego dochodzi 18% podatku czyli razem płacę 3,40 zł za wszystkie prowizje i podatki i mam dla siebie 6,60 zł ?
dobrze liczę czy źle bo nie kminie ich cennika ;p
dobrze liczę czy źle