Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 14:03

No nie wydaje mi się, żeby rozsyłanie niechcianych wiadomości było legalne Tongue
Poza tym pisałem już gdzieś, że sam walczyłem z kilkoma takimi delikwentami, i wierzcie mi na słowo że bardziej opłacało im się nie rozsyłać tych emaili Tongue
Jak znajdziesz ten 'przepis' to wstaw go tutaj, z chęcią go przeczytałem o ile w ogóle cośtakiego jest.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 09-03-2013 14:35

podejście mam dobre, bo sprzedaję głównie inne przedmioty, a tutaj kiedyś zaglądnąłem i widziałem te sposoby, spróbowałem te co myślę, że mogę i sprzedają się, dlatego zapytałem o kolejne.
Co do wróżb np. w to się nie chcę bawić,bo nie umiem takich rzeczy pisać, ogólnie jestem bardziej matematykiem, dlatego w tego typu rzeczy nie startuję.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 14:39

Dla mnie brak wiary w siebie i swoje możliwości nie jest dobrym podejściem.
Kto pyta nie błądzi Wink Kolejne będą na blogu - tak jak napisałem wcześniej.
No jeżeli nie potrafisz w taki sposób pisać, to rzeczywiście się za to nie bierz, bo szkoda żebyś nałapał niepotrzebnych negatywów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 14:58

Nie mogę tego znaleźć. Ale ten sposób jak wysyłać maile można łatwo ominąć. Wystarczy stworzy landing page z tematyką np. wróżb. Później się wypromowac. I rozsyłanie spamu na maile pozyskane z tej właśnie strony jest legalne, ponieważ osoba sama zostawiła maila na tejże stronie. Wszystko da się obejść Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 15:02

No właśnie, tylko nie każdy potrafi promować Tongue i tu jest pies pogrzebany Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 15:14

No w sumie Big Grin Wystarczą podstawy SEO, ew. lekki spam xRumer, ScrapeBox Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 15:20

Zależy przy jakiej niszy. Nie jest tak łatwo wskoczyć w TOPkę google pod frazami wróżba czy wróżka.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 15:27

No tak, ale gdyby tak się wybić - zysk murowany Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 15:44

Gdyby beka
No gdyby się wybić w najpopularniejszych frazach na świecie, to bylibyśmy milionerami, ale problem jest w tym że nie jest to takie proste Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 15:50

Prawda jest taka, że wróżka, wróżby to nie jest aż tak straszna fraza do wypromowania. Ew. można postawić inną stronę, na inny temat. Pozyskać bazę maili a później spam, (konkretna wiadomość + link do allegro) i kto wie, może te kilka % się skusi...