Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 08-03-2013 22:44

Ja od środy zgłosiłem swój urlop do klientów. Od poniedziałku ruszam z powrotem do kończenia zaległych zleceń. Trzeba chwilkę odpocząć, żeby nabrać siły, chęci i przede wszystkim pomysłów do pisania.
Urlop na dobre mi wyjdzie 2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 09-03-2013 01:59

czyli mi się pewno nie uda;/ trochę szkoda, wręcz bardzo. No ale okejSad

w sumie to spróbowałem skorzystać z tej listy z kontami, ale mi nie wypaliło, teraz wziąłem pojedynczo pomysły, np. liste hurtowni i się sprzedaje;D
Dlatego bardzo bym się ucieszył gdyby tu było opisane no ale cuż, może akimś cudem dostane też te szanseSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 09-03-2013 09:19

od dawna sledze wasze zarobki na allegro i niedawno wpadlem na fajny pomysl z wrozbami , jako iz duzo osob w nie wiezy, ale niezawsze szuka ich na allegro wiec pomysallem aby podeslac im zachete w tym kierunku , jako iz jestem posiadaczem bazy mailingowej o sporej zawartosci osob prywatnych stworzylem prostego newsletera ktory promowal wrozby po okazyjnej cenie, oczywiscie nie wszyscy sie zglosili ale 5% z nich zakupilo moja aukcje , wiec tutaj otwiera sie nowe pole mozliwosci zarobku , baza mailingowa ktora teraz mozna zakupic legalnie rowniez na allegro, mam zamiar sprbowac z innymi ofertami aukcji . Moze te 5% ktore dalo mi 123 zl zarobku to nie duzo ale sposob niewymaga duzego wkladu , a promocja kazda sie przyda , czekam na wasze opinie i mysli na ulepszeniu sposobu


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 09-03-2013 12:17

Teraz widzę wszyscy by chcieli dostęp do bloga, który oferuje Surfer. Będzie teraz sporo nowych postujących w temacie. Jednak mam nadzieję, że będą to osoby, które na prawdę zarabiają na allegro.

Odnośnie wróżb i tego spamu w postaci newsletter'a to nie byłbym tego tak przekonany. Ja osobiście nie trawie żadnego spamu. Ale jak i tak 5% z odbiorców jest zainteresowanych to dobry wynik Wink

Najlepiej jak byś miał dostęp do bazy mailowej gdzie są adresy do osób, które najczęściej kupują wróżby: starsze kobiety, samotne kobiety, osoby bez pracy bądź ludzi z trudną sytuacją rodziną, miłosną. Bo te osoby najczęściej kupują wróżby. Sam się przekonałem, że takie pytania właśnie najczęściej były zadawane.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 12:55

Z wrózbami to trzeba jedak uważać Big Grin Ostatnio dostałem na 2 koncie, kilka komentarzy, że wróżby się nie sprawdziły.

A co do spamu, to jestem osobą która takich rzeczy nie trawi. Jak bym dostał spam, z wróżbą do kupiona to bym na 100% to olał.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 13:15

(09-03-2013 01:59)karatorq napisał(a):  czyli mi się pewno nie uda;/ trochę szkoda, wręcz bardzo. No ale okejSad

w sumie to spróbowałem skorzystać z tej listy z kontami, ale mi nie wypaliło, teraz wziąłem pojedynczo pomysły, np. liste hurtowni i się sprzedaje;D
Dlatego bardzo bym się ucieszył gdyby tu było opisane no ale cuż, może akimś cudem dostane też te szanseSmile

Z takim podejściem to w ogóle nie zaczynaj na allegro. . .


(09-03-2013 09:19)bodek7654 napisał(a):  od dawna sledze wasze zarobki na allegro i niedawno wpadlem na fajny pomysl z wrozbami , jako iz duzo osob w nie wiezy, ale niezawsze szuka ich na allegro wiec pomysallem aby podeslac im zachete w tym kierunku , jako iz jestem posiadaczem bazy mailingowej o sporej zawartosci osob prywatnych stworzylem prostego newsletera ktory promowal wrozby po okazyjnej cenie, oczywiscie nie wszyscy sie zglosili ale 5% z nich zakupilo moja aukcje , wiec tutaj otwiera sie nowe pole mozliwosci zarobku , baza mailingowa ktora teraz mozna zakupic legalnie rowniez na allegro, mam zamiar sprbowac z innymi ofertami aukcji . Moze te 5% ktore dalo mi 123 zl zarobku to nie duzo ale sposob niewymaga duzego wkladu , a promocja kazda sie przyda , czekam na wasze opinie i mysli na ulepszeniu sposobu

Pomysł z tym newsletterem bardzo ciekawy, ile osób dokładnie posiadasz w tej bazie?

Mam już zaczętych kilka wpisów dotyczących promocji, na mojego nowego bloga.
Skupiam się tam na zmaksymalizowaniu zarobków, wymyśliłem również kilka nowych świetnych nisz i PONADTO wpadłem na pomysł jak rozwiązać problem z koniecznością założenia działalności gospodarczej. Oczywiście wszystko jak najbardziej zgodnie z prawem. Myślę, że Ci którzy otrzymają dostęp do tej strefy będą baaardzo zadowoleni Smile Ale ten fakt sami ocenicie...


(09-03-2013 12:17)mlekoju napisał(a):  Teraz widzę wszyscy by chcieli dostęp do bloga, który oferuje Surfer. Będzie teraz sporo nowych postujących w temacie. Jednak mam nadzieję, że będą to osoby, które na prawdę zarabiają na allegro.

Jeżeli posty będą wartościowe to dostęp będzie im dany Big Grin Ale na pewno nie będzie to tak, że spamerzy i Ci którzy 3 dni się udzielają będą mieli możliwość zastosowania technik zawartych na blogu. O to nie musisz się martwić.


(09-03-2013 12:55)Filox napisał(a):  Z wrózbami to trzeba jedak uważać Big Grin Ostatnio dostałem na 2 koncie, kilka komentarzy, że wróżby się nie sprawdziły.

A co do spamu, to jestem osobą która takich rzeczy nie trawi. Jak bym dostał spam, z wróżbą do kupiona to bym na 100% to olał.

Czyli robisz to źle Wink Nie udzielaj im odpowiedzi na pytania, Ty masz się tym bawić, masz GDYBAĆ. Nie jesteś wróżką, dlatego nie precyzuj dat i faktów. Stąd Twoje negatywne komentarze.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 13:24

Na wróżbach już nie działam (jakoś nie mam na to siły, posty mi wystarczają Big Grin). A co gdybania, to właśnie tak gdybałem. Nie udzielałem, konkretnej odp, tylko tak "kręciłem" Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bodek7654 - 09-03-2013 13:36

baza osob prywatnych ktorych posiadam wynosi 800 adresow maili , jest baza ktora kupilem za 10 zl , moze i malo ale przynajmniej pewne adresy aktualnie uzywane wiec jakosciowo sa dobre , widzialem na allegro bazy po 100 k lub wiecej za mniej niz 50 zl ale co do ich jakosci to niewiem , bo ja majac swoje 800 maili , ktore zgodzily sie na dostawanie roznych reklam lub propozycji wiec tutaj wszystko zgodnie z prawem , a co do wypowiedzi ze spam - no moze i metoda przechulana i kazdy kto tylko widzi jakas oferte to usuwa , ale jak sam widzisz 5% moze i mniej 2-3% moze jednak z niej skorzystac wiec niewarto rezygnowac z tej strony promocji aukcji , ja bede nadal probowal na innych aukcjach i bede raportowal czy moja metoda daje rade


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-03-2013 13:44

(09-03-2013 13:24)Filox napisał(a):  Na wróżbach już nie działam (jakoś nie mam na to siły, posty mi wystarczają Big Grin). A co gdybania, to właśnie tak gdybałem. Nie udzielałem, konkretnej odp, tylko tak "kręciłem" Big Grin

Podeślij mi na PW przykładowe odpowiedzi, bo aż nie chce mi się wierzyć Wink


(09-03-2013 13:36)bodek7654 napisał(a):  baza osob prywatnych ktorych posiadam wynosi 800 adresow maili , jest baza ktora kupilem za 10 zl , moze i malo ale przynajmniej pewne adresy aktualnie uzywane wiec jakosciowo sa dobre , widzialem na allegro bazy po 100 k lub wiecej za mniej niz 50 zl ale co do ich jakosci to niewiem , bo ja majac swoje 800 maili , ktore zgodzily sie na dostawanie roznych reklam lub propozycji wiec tutaj wszystko zgodnie z prawem , a co do wypowiedzi ze spam - no moze i metoda przechulana i kazdy kto tylko widzi jakas oferte to usuwa , ale jak sam widzisz 5% moze i mniej 2-3% moze jednak z niej skorzystac wiec niewarto rezygnowac z tej strony promocji aukcji , ja bede nadal probowal na innych aukcjach i bede raportowal czy moja metoda daje rade

Jesteś świadom że za rozsyłanie niechcianych wiadomości mogą zostać wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje prawne?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-03-2013 13:52

(09-03-2013 13:44)surfer0700 napisał(a):  Jesteś świadom że za rozsyłanie niechcianych wiadomości mogą zostać wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje prawne?

Podczas pisania postów na jednym z for, wyczytałem, że niedawno wyszedł jakiś nowy przepis i można spamować mailami (ale nie wiem dokładnie, na jakiej zasadzie to działa)