Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-03-2013 20:43

beka
No za 43 złote to Cię nie zamkną Tongue
Nie wiem jak się rozliczać z mypay, nie korzystałem z tego serwisu.
Co do PPA to jeżeli zarabiasz na astro albo high, to od 200$ możesz spisać umowę i wtedy nie ma problemu z rozliczeniem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - luki1617 - 07-03-2013 22:38

z tym allegro to były dopiero początki teraz będzie więcej a z PPA zarabiałem na cashfile może ktoś się rozliczał z tego serwisu i podpowie jak to zrobić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - karatorq - 08-03-2013 09:15

siema, a może jakieś uaktualnienie? nowe pomysły?Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-03-2013 09:55

(07-03-2013 22:38)luki1617 napisał(a):  z tym allegro to były dopiero początki teraz będzie więcej a z PPA zarabiałem na cashfile może ktoś się rozliczał z tego serwisu i podpowie jak to zrobić.

Popytaj w odpowiednich tematach, może ktoś coś wie Smile
Z reszta killer założył temat o zarobkach, tam poczytaj, może będzie jakieś info.


(08-03-2013 09:15)karatorq napisał(a):  siema, a może jakieś uaktualnienie? nowe pomysły?Smile

Nowe pomysły od przyszłego tygodnia będą dostępne tylko dla kilku aktywnych osób, reszta musi zadowolić się tym co jest tutaj. Zapewniam, że potencjał części tych 'nisz' nie jest wykorzystany nawet do połowy, także zarobić da się sporo.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 08-03-2013 14:17

Zaczynam powolutku zarabiać na wróżeniu - na razie 30 zł, ale zawsze coś.

Mam nadzieję, że mam jakieś szanse na kolejne nisze ^.^


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 08-03-2013 14:35

@up
Gratulacje Smile Wróżysz sam czy z pomocą wróżki ?

PS
Pytacie o nowe pomysły Smile Prawdopodobnie dodam coś od siebie, tzw. "klucze". Ale to raczej dla aktywnych osób jak to ujął surfer Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 08-03-2013 15:35

Na razie sam oraz na 'wzorze' surfera :-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 08-03-2013 15:40

Korzystajcie z tych nisz które już udostępnił surfer. Tak jak powiedział nisze nie są jeszcze nawet w połowie wykorzystane,z czym się zgadzam całkowicie. Polecam wróżenie oraz pisanie postów, myślę że najłatwiejsze sposoby


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 08-03-2013 16:19

ajj a ja wciąż się boję tych postów, mam jakiś dziwny lęk przed zrobieniem pierwszego kroku Undecided...Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać Rolleyes


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-03-2013 16:44

Nie ma się czego bać. Każdy z Nas kiedyś zaczynał.
Zacznij od wystawienia aukcji na allegro, a później to już z górki Wink