Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mecyj - 05-03-2013 21:24

Maksymalna opłata za wystawienie (bez względu na liczbę sztuk) wynosi 1,00 zł.
Pozostaje jeszcze prowizja od sprzedaży,a ta zależy od ceny i kategorii w jakiej został przedmiot wystawiony.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 05-03-2013 21:40

(05-03-2013 21:24)mecyj napisał(a):  Maksymalna opłata za wystawienie (bez względu na liczbę sztuk) wynosi 1,00 zł.
Pozostaje jeszcze prowizja od sprzedaży,a ta zależy od ceny i kategorii w jakiej został przedmiot wystawiony.

Maksymalna opłata za wystawienie to 1 zł? No chyba nie. W dziale usługi koszt wystawienia to 9 zł.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Hub99ert - 05-03-2013 21:55

Dokładnie, za wróżby pamiętam, że 9 zł trzeba było zapłacić;
swoją drogą, jak wam idzie teraz z postami?
To ja tylko mam taki zastój, czy wy też?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-03-2013 22:02

Ja mam aktualnie zapierdziel taki ostry, że masakra.
Jestem aż przemęczony już. Mam teraz 6 zleceń na głowie, 2 w drodze i jedno takie konkretne na spore pieniądze, które jest w fazie rozpoczynania.
Aż mam momentami ochotę zrezygnować taki zmęczony i przybity ;/
Ale pieniądz dobry więc trzeba, hajs się musi zgadzać Huh


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Hub99ert - 05-03-2013 22:12

To zazdroszczę Wink
Klientów z Allegro masz, czy z jakichś innych źródeł? Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-03-2013 22:14

Wszyscy z allegro Wink
Teraz nawet podniosłem cenę o 5 zł na allegro to jest dalej zainteresowanie Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 05-03-2013 22:35

Najważniejsze to załapać stałego klienta, ale coś mi się zdaje, że wróce do wróż (zabiorę się za lajki). Trochę przerwy od tych postów, bo już mi umysł siada Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mecyj - 06-03-2013 08:04

(05-03-2013 21:40)WazzaP napisał(a):  
(05-03-2013 21:24)mecyj napisał(a):  Maksymalna opłata za wystawienie (bez względu na liczbę sztuk) wynosi 1,00 zł.
Pozostaje jeszcze prowizja od sprzedaży,a ta zależy od ceny i kategorii w jakiej został przedmiot wystawiony.

Maksymalna opłata za wystawienie to 1 zł? No chyba nie. W dziale usługi koszt wystawienia to 9 zł.
A kto ci każe wystawiać w dziale usługi? Pisanie postów wstawiasz w dziale
internet ,a wróżby w dziale dewocjonalia i już masz niższe opłaty,a szukający i tak korzysta z wyszukiwarki na głównej stronie allegro tak że i tak mu się te oferty wyświetlą


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-03-2013 14:39

Ja już wyskoczyłem z nowym pomysłem na Allegro Tongue Jak wypali to będzie git. Ew mam jeszcze drugą niszę na zapleczu. A dokładniej sprzedaż naszywek (hast komputerowy). Ale to za jakiś czas się za to wezmę Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 06-03-2013 15:42

Mógłby ktoś tutaj lub na PW podać jakieś przykładowe wróżby? ;]