Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - create - 04-03-2013 15:23

(04-03-2013 15:19)Cobra84 napisał(a):  Dużo osób na priv mnie pyta jak ja to robię z tymi wróżkami...
Olewam wróżki i "wróżę" sam Big Grin
Poza tym mam kilka ofert na allegro i stwierdzam, że ludzie kupują te, gdzie jest jakiś gratis. Tak więc porada taka ode mnie... dołóżcie coś w gratisie. Ja mam swój patent, którego narazie na alledrogo nie znalazłem Smile (nie pytać jaki! tego nie powiem)


No przyznaj sięTongue Swoją drogą pomysł z wróżkami jest bardzo dobrym patentem, o ile zna się na przekonywującym napisaniu treści aukcjiSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cobra84 - 04-03-2013 15:30

(04-03-2013 15:23)create napisał(a):  No przyznaj sięTongue Swoją drogą pomysł z wróżkami jest bardzo dobrym patentem, o ile zna się na przekonywującym napisaniu treści aukcjiSmile

też prawdaSmile Treść musisz napisać jak prawdziwy profesor, doktor podwójnie habilitowany, rehabilitowany i inne tytułyJerk2 od spraw psychologii. Bo czymże są te wszystkie wróżki jak nie znakomitymi psychologami? Nie mają żadnych mocy itp... Dlaczego w prawie każdej aukcji przeczytasz: Nie odpowiadam na daty śmierci, pytania dotyczące bukmacherki, gier liczbowych, diagnozy chorób" Bo poprostu nie znają na to odpowiedzi. Gdyby mieli takie moce to nie sprzedawali by się na allegro Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 04-03-2013 21:08

Musze z czymś świeżym wyjść na Allegro Big Grin coś kaski z Allegro i PPA od stycznie zarobiłem (ponad 1200 zł) tak więc na jakieś drobne wydatki mam Tongue W między czasie, pomyślę z czym tu nowym wystartować. No i oczywiście czekam na bloga/kolejną część poradnika surfera Tongue. Obecnie zastój w postach, może nawet i lepiej Tongue Mam stałego klienta, ale już mam dość tego pisania, chyba trzeba zrobić tydzień - 2 przerwy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-03-2013 21:15

Od czasu do czasu przydaje się kilkudniowa przerwa na przemyślenia Wink
Co do poradnika to raczej powstanie blog, przewidywany termin - 10-15 marzec, więcej nie jestem w stanie powiedzieć.
Na razie dostęp do niego otrzymają dwie osoby, później się zobaczy.
Ja w tym miesiącu z Zanox'a dostaje 1600 PLN + z PPA 273 złote (w lutym zacząłem) + artykuły 100PLN, także 1973 złote to moje aktualne staty. Szału nie ma, ale jakoś to przeżyje.

Dane do bloga będę wysyłał na email, więc do odpowiednich osób odezwę się na PW Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 04-03-2013 21:40

To Ty widze ładnie kosisz Tongue Mi wpadnie jutro biedne 80 zł za dodatkowe zlecenie od stałego klienta (coś jak posty, ale mnie roboty Tongue do napisania zostało jakieś 250 - 300 sztuk tak więc roboty mam do maja Tongue). Skończę aktualne zamówienia. Zrobię sobie tydzień przerwy i pomyślę nad jakaś nową niszą Tongue A po za tym mam na głowie jeszcze szkołe + 2 allegro, tak więc roboty też mam. Jeżeli człowiek przez miesiąc przerabia dziennie kilkanaście postów to potrafi się wypalić. A pro po PPA, ładnie wystartowałeś Smile Ja też obecnie czekam na wypłate (250 zł - full autopilot)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-03-2013 21:48

Tzn. można powiedzieć że druga część tej kaski jest na ogromnym leniu zarobiona, dlatego nie jestem z siebie zadowolony. Niedługo się przeprowadzam, a właściwie to wyprowadzam, więc będzie trzeba ogarnąć trochę $$$.

Masz stałe czy zmienne IP?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 04-03-2013 21:54

Zmienne Tongue Znam to uczucie, kasa wpada, ale dalej czuję, że gdybym się przyłożył to by było więcej. Ale Tongue zostaje to uczucie, ze większość osób której znam nie wiem z czym się je Allegro oraz nie wpadłabym nawet nie pomysł, że w sieci można zarabiac Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - paulek99 - 04-03-2013 21:55

Mam nadzieję że zasłużę na dostęp do bloga Smile Będę się starałSmile


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 04-03-2013 21:58

moze mi ktos napisac jak to jest z odprowadzaniem podatku na allegro ? jezeli ludzie by mi wplacali przez payu to allegro samo mi odprowadzi czy jednak musze sie fatygowac?
drugie pytanie - czy mozna zaplacic za dana aukcje poprzez payu?chodzi mi o prowizje.

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 04-03-2013 22:01

1. PayU to tylko szybsza forma zapłaty. Allegro jeszcze nikomu samo podatku nie odprowadziło. Musisz się o to sam zatroszczyć Smile

2. Nie można Smile Wystawiasz ile chcesz aukcje, a później poprzez, jak by PayU (szybki przelew online) opłacasz swoje rachunki.

Jeżeli coś przeoczyłem, niech Surfer dopełni moją wypowiedź. Smile