Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 22:19

Allegro to nie PPA, nic trudnego = masz nisze = masz kase. I tyle Smile Tak więc, macie całą gamę nisz, wystarczy wystawić aukcję Tongue Troszkę inna kwestia jest z produktem realnym - jakiś przedmiot. Wtedy zdjęcia muszą być idealne.. czyli oświetlenie, dobry, kąt, ostrość no i treściwy opis (lekko można go zabarwić ) Ja może na dniach czegoś nowego poszukam, obecnie nic mi się nie rzuciło w oczy na czym mógłbym dobrze zarobić.

@surfer
Tak z ciekawości, ile Ty już na Allegro działasz Tongue?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 22:21

Ode mnie dostaliście kilkanaście niszy na start, a tak jak obiecywałem wkrótce będzie jeszcze więcej.
Nie wiem w jaki sposób jeszcze mogę pomóc. Opłacać rachunków allegro na pewno nikomu nie będę Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 22:27

Czekamy, kto wie.. może korzystamy z tej samej nisz, bo w kwestii kluczy. Ostatnio mi się coś konkurencja zrobiła :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 22:29

(27-02-2013 22:19)Filox napisał(a):  @surfer
Tak z ciekawości, ile Ty już na Allegro działasz Tongue?

Teraz już nie działam, mam swoje inne sposobu Wink
a działałem baardzo długo. Ciężko byłoby to zliczyć. Teraz na allegro jestem sporadycznie, ale analizując aukcje stwierdzam, że część moich starych nisz nadal ma ZEROWĄ konkurencję Tongue
Dla mnie najgorsze było zrozumieć w jaki sposób mam się rozliczać z podatków itd., no ale w końcu mam to za sobą Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-02-2013 22:44

Ja też w końcu muszę się za to zabrać, żeby się normalnie rozliczać Wink
Chociaż żal będzie tych procentów od zarobionej kwoty ;/
To jest 18% z tego co czytałem 4


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 23:43

No zal ;(

@surfer
Zawsze mozezz wydac jakis inny poradnik ze sposobami na zarobek niekoniecznie korzystajac z Allegro. O ile to nie sa prywatne sposoby.

Sorry za brak polskich znakow.

Tapniete z Samsunga Galaxy S - CM 10.1


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - lapribbi - 28-02-2013 08:14

Surfer i właśnie dokładnie o to mi chodzi od jakiej kwoty zarobionej muszę się rozliczać z podatku i druga sprawa mam małe doświadczenie a jak uda mi się sprzedawać jakieś nisze masowo to od ilu trzeba mieć działalność ? tego wlasnie się boję bo nie chce iść siedzieć


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 28-02-2013 08:39

Nie pojdziesz siedziec Wink nie potrzebujesz tez dzialanosci. Wystarczy ze bedziesz sie regularnie rozliczal. Masz odnosnik do tematu dot. Rozliczen na 1 stronie

Sorry za brak polskich znakow.

Tapniete z Samsunga Galaxy S - CM 10.1


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 28-02-2013 09:27

(27-02-2013 23:43)Filox napisał(a):  No zal ;(

@surfer
Zawsze mozezz wydac jakis inny poradnik ze sposobami na zarobek niekoniecznie korzystajac z Allegro. O ile to nie sa prywatne sposoby.

Sorry za brak polskich znakow.

Tapniete z Samsunga Galaxy S - CM 10.1

Wszystkie sposoby z których korzystam są prywatne, jednak mam świadomość że na większość zapewne nie tylko ja na to wpadłem.
Póki co działają i nie mam zamiaru ich nikomu oddawać, a już na pewno nie za darmo Big Grin


(28-02-2013 08:14)lapribbi napisał(a):  Surfer i właśnie dokładnie o to mi chodzi od jakiej kwoty zarobionej muszę się rozliczać z podatku i druga sprawa mam małe doświadczenie a jak uda mi się sprzedawać jakieś nisze masowo to od ilu trzeba mieć działalność ? tego wlasnie się boję bo nie chce iść siedzieć

Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczyć z urzędem skarbowym.
Działalność należy założyć jeżeli będzie zachowana ciągłość sprzedaży, czyli 'masowo'. Nie ma czegoś takiego jak 'od ilu sztuk'. Zachowujesz ciągłość w sprzedaży, musisz zarejestrować działalność.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cobra84 - 28-02-2013 10:01

(28-02-2013 09:27)surfer0700 napisał(a):  Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczyć z urzędem skarbowym.
Działalność należy założyć jeżeli będzie zachowana ciągłość sprzedaży, czyli 'masowo'. Nie ma czegoś takiego jak 'od ilu sztuk'. Zachowujesz ciągłość w sprzedaży, musisz zarejestrować działalność.

Pytanie co US rozumie przez ciągłość... załóżmy, że w styczniu i lutym coś sprzedałem... w marcu, kwietniu nic... dopiero w maju, itd... każdy miesiąc - inna sprzedaż (lub brak jej) - inne zarobki. Czy to jest ciągłość sprzedaży?