Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 21:46

(27-02-2013 20:27)Filox napisał(a):  Pewnie @mlekoju Tongue

@surfer
Pytanie mam. Jak podołać z trudną tematyką strony ? Dokładnie pozycjonowania, strony internetowe itp. Zdarzyło Ci się kiedyś, że tematyka forum była przytłaczająca ? A mam do napisania tam jeszcze jakieś 100 postów i nie moge wyjść na spamera :/

Poszukaj for o podobnej tematyce i na nich się wzoruj.
Poza tym w sieci jest mnóstwo blogów prywatnych pozycjonerów, z naprawdę ciekawymi informacji.
Polecam poczytać - nawet dla siebie Wink


(27-02-2013 20:32)mlekoju napisał(a):  Ja się obawiam zlecenia 1000 postów na forum o kredytach, to będzie dopiero szok Rolleyes

A ja uwielbiam tematykę KREDYTY Heart
Pisze się łatwo, bardzo szybko, coś pięknego.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-02-2013 21:49

Ja mam zleceniodawce, który się zajmuje pozycjonowaniem. Będę się starał od niego wyciągnąć jakieś praktyczne rady, bo mówił, że to proste a niezła żyła złota Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 21:50

Prosta jeżeli pozycjonujemy mało popularne fazy, ta 'prostota' kończy się gdy dostajemy coś skomplikowanego Tongue Wtedy trzeba się trochę 'na czarować' Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - lapribbi - 27-02-2013 21:59

Ja też mam parę pomysłów na interesy na allegro tylko boję się trochę bo aż tak się nie znam jak surfer i mam lekkiego stracha że coś pójdzie nie tak.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 22:00

Nic nie może pójść nie tak, jedyne co może pójść źle to brak klientów..;( czasem się zdarza.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 22:02

(27-02-2013 21:59)lapribbi napisał(a):  Ja też mam parę pomysłów na interesy na allegro tylko boję się trochę bo aż tak się nie znam jak surfer i mam lekkiego stracha że coś pójdzie nie tak.

Jeżeli wystawisz dobry towar to nie ma prawa pójść nie tak.
Popatrz na Filox'a albo mlekoju, też się bali. A teraz mają już po prawie pół minimalnej krajowej Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 22:07

Bać się nie ma co Smile Jeżeli chodzi o mnie to się, nie "bałem", ze względu, że na allegro działam nie przerwanie od 6 lat. Tylko jakoś nie myślałem, aby wyjść z takimi niszami. Co prawda, pamiętam swoje początki to też, się obawiałem opłat. Komentarzy, jak stworzyć dobrą aukcję itp. Ale z biegiem czasu bedziesz robił wszystko z automatu Smile Jeżeli wpadnie Ci coś na czym będzie się dało zarobić to pierwsza myśl Allegro (ja tak mam np Big Grin). Kilka czynników:

- kultura osobista (nawet jak się jakiś cham i prostak trafi)
- regularna opłata opłat allegrowych
- przejrzyste, poprawnie pisane opisy wraz z dodatki graficznymi (kolorki itp)
- odpowiednia cena przedmiotu

Spełnisz te kryteria i na pewno uda Ci się jakoś wybić Tongue

BTW
Szkoda, że nie trafiłem na forum na wakacjach, wtedy to wyciągałem na allegro kasy Tongue Ale to było bardziej chaotycznie, na zasadzie.. dorobić i przebalować.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 27-02-2013 22:09

Zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało możesz się do Nas zwrócić w tym temacie.
Jak nie ja, to Filox albo mlekoju na pewno postarają Ci się pomóc.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-02-2013 22:12

Jak ktoś ma jakieś pytania niech pisze śmiało Smile Mam ciut więcej czasu, zacznę się udzielać w tym temacie (w końcu w czym się mogę wykazać Tongue)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-02-2013 22:15

Dokładnie Wink my już nabraliśmy jakieś minimalne doświadczenie więc możemy co nie co pomóc. Zwłaszcza, że niecałe 2 miesiące temu na poważnie wystartowaliśmy więc temat startu jeszcze świeży ;D

Nie ma co się bać. Jest ryzyko jest zabawa-tym się w życiu kieruję.

Odnośnie tego ryzyka to ostatnio mnie poniosło i miałem wypadek samochodowy, siedzę w domu 2 tydzień, ale na szczęście ręce sprawne i posty mogę pisać. <-- sorry za oftop ;/