Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-02-2013 14:53

Wejdź w to:
http://allegro.pl/listing.php/search?string=wyszukiwarek&category=15821

Widzisz jaka jest konkurencja?
A Ty dodałeś aukcje za 5 PLN. . .
Z konkurencją trzeba walczyć, ale na pewno nie dokonasz tego dwukrotnie zwiększając cenę towaru, którego jest pod dostatkiem Wink


edit:

nie wspominając już o tym że masz konto JUNIOR i zero komentarzy. . .


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Cobra84 - 26-02-2013 16:21

surfer0700 Jesteś wielki Big Grin Zostałem wróżką, druidem, magiem i kimś tam jeszcze z ezoteryki Big Grin
Na próbę wystawiłem aukcję z 10 wróżbami.. i w ciągu 3 dni skonczyłem Smile zarobek na czysto 60zł. Dobre to na początekSmile Biorę się za to na poważnie, bo to nie jest takie trudneSmile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-02-2013 16:22

Dziękuję. Dobrze wiedzieć, że są osoby którym poradnik się przydał.
Życzę jeszcze wyższych zarobków Wink
W razie czego pytaj w tym temacie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Kamyfek - 26-02-2013 16:43

To ciekawe skąd mam wziąć pozytywy , jak nikt nie kupi . Wystawiłem za 3 żł


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-02-2013 16:49

A konkurencja jakie ma ceny? Tongue
Pierwsze komentarze możesz nabić kupując jakieś produkty za 1 PLN albo za darmo.
Mało osób zwraca uwagę na kupił/sprzedał, zwłaszcza z nowym GUI allegro Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 26-02-2013 17:00

Surfer to wtajemnicz w te nowe sposoby, osoby które są bardziej obrotne Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-02-2013 17:02

W sumie to niegłupi pomysł, mógłbym założyć bloga gdzie tylko 'PRO Earnerzy' mieliby możliwość czytania wpisów.
Jeszcze się nad tym zastanowię.
Tymczasem trzeba czekać Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-02-2013 18:00

To jest bardzo dobry pomysł Wink
Bo ja ostatnio mam niezły przemiał z postami i wychodzi mi po jakieś 80 dziennie do napisania ;D
Hajs cały czas robię na postach.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 26-02-2013 19:34

Coś nowego by się przydało Tongue Posty dobra rzecz, ale czasochłonne (jakość) a trzeba się szkołą zająć Tongue Ale.. stały klient jest, z samego bonusu coś na miarę postów (mnie roboty) wpada mi 100 zł tygodniowo, źle nie jest Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-02-2013 19:38

Wiem Panowie, wiem, ale musicie zrozumieć że ja również mam swoje życie, swoje obowiązki i swoje przyjemności (Tongue).
Poradnik powstanie na pewno, ale kiedy ciężko mi powiedzieć. Już szybciej spodziewałbym się bloga dla 'pro allegro earnerów'. Smile
Do którego Was dwoje zaproszę na pewno.