Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 20-02-2013 00:40

Ja podpowiem, że wystarczy trochę chęci a naprawdę można zarobić Wink np. ja kupuję towar (niekoniecznie materialny) za granicą, a sprzedaję w Polsce 3 razy taniej Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 20-02-2013 00:50

(20-02-2013 00:40)diabloo07 napisał(a):  Ja podpowiem, że wystarczy trochę chęci a naprawdę można zarobić Wink np. ja kupuję towar (niekoniecznie materialny) za granicą, a sprzedaję w Polsce 3 razy taniej Wink

sprzedajesz 3 razy taniej? jaki w tym sens? xD


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 20-02-2013 00:59

drożej Big Grin już nie myślę o tej porze xd


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 20-02-2013 01:08

(20-02-2013 00:59)diabloo07 napisał(a):  drożej Big Grin już nie myślę o tej porze xd

Ktoś kupuje takie gówienka z Chin? Bo raczej takie kupujesz skoro sprzedajesz 3x drożej Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - diabloo07 - 20-02-2013 01:12

Napisałem, że niekoniecznie to przedmioty materialne Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - WazzaP - 20-02-2013 01:14

(20-02-2013 01:12)diabloo07 napisał(a):  Napisałem, że niekoniecznie to przedmioty materialne Tongue

W takim razie strasznie mnie zaciekawiłeś Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 20-02-2013 10:39

@Up
Wystarczy ruszyć głową Big Grin sam myslę nad taką sprzedażą w tym, że ja nie będę sprawdzał towaru z Chin Tongue

@Top
Ja obecnie mam zastój na Allegro Sad (kończe poprzednie zamówienia, mniej czasu = trzeba się na poprawę uczyć Sad), ale od piątku powinienem coś ruszyć do przodu.

PS
Dużo osób widziało moje zdjęcia z zarobkami Big Grin od razu mówię, nie wróżę. Nie chce mi sie, brak weny.

@Surfer
Myślę nad sprzedażą kluczy do gier Smile Wiem wiem.. konkurencja jest ogromna ;d ale wystarczy, że na jednym kluczu zarobię te 4 - 5 zł, kilkanaście kluczy na aukcji i jakoś do przodu Tongue + posty + moje nisze i kilka stówek miesięcznie z Allegro wpadnie. Takie mały offtop, napisałeś "studio". Grasz może na czymś ? Czy coś w ten deseń ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 20-02-2013 10:45

(19-02-2013 23:52)mlekoju napisał(a):  Grunt, że robota idzie do przodu Wink
Masz kiedykolwiek czas żeby spać? Bo tyle zajęć to jednak czasochłonne ;p

Mam, mam. Z tylu zajęć się ciesze. Może to męczy, ale na pewno się nie nudzę Tongue


(20-02-2013 10:39)Filox napisał(a):  @Surfer
Myślę nad sprzedażą kluczy do gier Smile Wiem wiem.. konkurencja jest ogromna ;d ale wystarczy, że na jednym kluczu zarobię te 4 - 5 zł, kilkanaście kluczy na aukcji i jakoś do przodu Tongue + posty + moje nisze i kilka stówek miesięcznie z Allegro wpadnie. Takie mały offtop, napisałeś "studio". Grasz może na czymś ? Czy coś w ten deseń ?

Spróbować zawsze można, tego nikt Ci nie zabroni.
Nie gran na niczym Tongue coś w całkiem inny dizajn Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poloduda - 21-02-2013 13:11

Dzięki surfer Smile ja własnie przez ten temat nabijam sobie lajki na moim fanpejdżu.
A pomysł ze sprzedaża na allegro niezły. Wezmę się za to jak znajdę trochę czasu ;]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 21-02-2013 18:01

Nie ma sprawy, tylko pamiętaj o rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym!
To pierwsza podstawowa zasada, o której będzie sporo w drugiej części poradnika.
W razie pytań, w tym temacie ja i inni AllegroEarnerzy z przyjemnością Ci pomogą.

Pozdrawiam
surfer0700