Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-02-2013 19:04

Dzięki Tongue Jak skończe obecne zamówienia (do środy pewnie mi zejdzie) to wpadnie znowu kilkadziesiąt złotych Smile Te większe kwoty oczywiście za posty Big Grin reszta to swoje drobne aukcyjki Big Grin. Dodam, że w grudniu miałem dochód koło 100 zł na Allegro... a po zastosowaniu sie do poradnik surfera efekty widać gołym okiem Tongue Zamazana kwota to 300 zł za telefon (dochód prywatny, nie zaliczam tego jako zysk).


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 18-02-2013 20:12

Ja mam już na ten miesiąc ponad 250 zł do przodu Wink
A to dopiero połowa, więc może uda mi się plan 600-700 na luty zrealizować. Cały czas do przodu.
Surfer pomogłeś wielu z nas znaleźć sposób na zarabianie, jesteś Wielki Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-02-2013 21:39

Wrzucę jeszcze podsumowanie osobno stycznia i lutego za 2 tygodnie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Arkadiusz95 - 18-02-2013 23:00

Mnie allegro ciekawi xd jutro sie z tym pobawie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 19-02-2013 12:33

Wystarczył jeden dzień i 25,99zł zarobione. Smile Trzeba się postarać. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 19-02-2013 12:35

Na allegro można sporo zarobić, zwłaszcza na pisaniu postów Wink
Sam jestem jednym z tych co czerpią z tego spory profit.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 19-02-2013 23:10

Tak z ciekawości Smile Surfer, kiedy część druga poradnika Tongue ? Ja planuje rozwinąć skrzydła na Allegro w dziedzinie gier, ale to budżetu Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 19-02-2013 23:17

Jestem ciekaw co może być w tej drugiej części ;D bo kurcze brak mi inspiracji, próbuję, próbuję ale ciężko coś znaleźć i się w to wbić. A tak może jakiś kolejny pomysł wpadnie i już zawsze jakieś dochody wyższe Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 19-02-2013 23:30

(19-02-2013 23:10)Filox napisał(a):  Tak z ciekawości Smile Surfer, kiedy część druga poradnika Tongue ? Ja planuje rozwinąć skrzydła na Allegro w dziedzinie gier, ale to budżetu Big Grin



W "dziedzinie gier"? Sprecyzuj Tongue
Druga część poradnika KIEDYŚ będzie, ale kiedy nie jestem w stanie powiedzieć.
Mam za dużo zajęć. Szkoła, praca, studio, kobieta, dom, tutor, także zostaje mi niewiele.
Ale każdego dnia piszę jedno zdanie, więc w końcu kiedyś się to ukarze Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 19-02-2013 23:52

Grunt, że robota idzie do przodu Wink
Masz kiedykolwiek czas żeby spać? Bo tyle zajęć to jednak czasochłonne ;p