Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 15:45

Postaram sie to jakoś pociągnąć jeśli skończą sie możliwości poszukam innego interesu Smile Dzięki za pomoc Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 17-02-2013 17:30

Ja dostałem na zlecenie na 30 postów dziennie od jednej osoby, może ono trwać nawet kilka miesięcy Wink do tego inne zlecenia, więc nie jest źle ;D
Teraz jeszcze tydzień ferii więc trochę można się dorobić, ale w piątek wypadek samochodowy ;/ więc tydzień ferii więcej Wink na szczęście mogę pisać, to posty będą leciały Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-02-2013 13:02

[Obrazek: beznazwyly.png]

Surfer Heart Chyba to zdjęcia świadczy o skuteczności poradnika Surfera.. więc brać się za robotę Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 18-02-2013 13:54

To świadczy o Twojej dobrze wykonanej pracy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-02-2013 13:57

Też Smile Lecz gdyby nie poradnik to pewnie by nie było tej pracy (brak nisz)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 18-02-2013 14:04

Odkąd powstał ten poradnik - np wróżenie - nie jest już niszą Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 18-02-2013 14:40

Dokładnie, już z wróżenia też rezygnuję, bo się nawet koszty wystawienia nie zwracają. Gdyby nie to, że dość szybko złapałem stałych zleceniodawców na posty to też by było ciężko ;/ A tak to jeszcze da się zarobić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-02-2013 15:35

@Up
Jak wyżej, tylko stali żywiciele Tongue Wróżenia brak.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-02-2013 16:23

(18-02-2013 13:02)Filox napisał(a):  [Obrazek: beznazwyly.png]

Surfer Heart Chyba to zdjęcia świadczy o skuteczności poradnika Surfera.. więc brać się za robotę Tongue

Noooo... I to mi się podoba.
Ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że na sposobach przeze mnie opisanych nie da się zarobić?
Dowód macie na tacy. Filox jako jeden z nielicznych się przyłożył i efekty widać gołym okiem.
Jeszcze raz gratuluję. Heart


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 18-02-2013 16:49

Gratki Filox. Smile Pora powrócić na allegro i zarabiać. Kolega do mnie dołączył więc będzie łatwo Smile