Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 17-02-2013 14:57

Jest ryzyko jest zabawa Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 15:12

No ja sie troche dygam ;p


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-02-2013 15:17

Z każdej zarobionej złotówki należy się rozliczyć, jeżeli sprzedaż zachowuje ciągłość to należy założyć działalność gospodarczą. Jeżeli więc takową utrzymujesz, to przekalkuluj sobie wszystko, może warto założyć działalność.
Nie warto ryzykować, bo później zapłacisz zdecydowanie więcej niż zarobiłeś.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 15:23

No chyba nie bardzo będzie mi sie opłacało prowadzić działalność przy zarobku ok 1000 zł miesięcznie. A i szkoda kończyć bo łatwy pieniądz wpada Sad


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-02-2013 15:26

Wóz albo przewóz.
Jeżeli chcesz łamać prawo, to Twoja sprawa. Ale nie chciałbym być w Twojej skórze jeżeli Cię złapią.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 15:29

A jak Ty to robisz ? bo z tego co rozumiem prowadzisz taką sprzedaż, lecisz na działalności itp ?czy może daje sie jakoś wymigać ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 17-02-2013 15:32

(17-02-2013 15:23)maniek250 napisał(a):  No chyba nie bardzo będzie mi sie opłacało prowadzić działalność przy zarobku ok 1000 zł miesięcznie. A i szkoda kończyć bo łatwy pieniądz wpada Sad

Prowadzenie działalności to nie jest twoja ostateczna możliwość.

Możesz rozliczać się za pomocą umowy o dzieło z klientami. W myśl zasady freelancerstwa. Ale nie wiem czy są jakieś ograniczenia, jeśli tych umów miałbyś w miesiącu z kilkadziesiąt.

Albo po prostu dogadaj się z jakimś znajomym, który ma działalność gospodarczą. Odpalisz mu działkę i każdy będzie zadowolony.

Możliwości na pewno jest o wiele więcej.
Działalność gospodarcza to dla jednych ostateczność, a dla innych znów wygoda.

Poczytaj w sieci. Na pewno musi coś być na rozwiązanie twojego problemu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-02-2013 15:32

Nie da się wymigać, niestety. Ja rozliczałem się jako osoba prywatna, ale nie prowadziłem ciągłej sprzedaży. Teraz mam inny biznes, który nie wymaga ode mnie prowadzenia działalności.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 15:38

(17-02-2013 15:32)Mksuzi napisał(a):  Możesz rozliczać się za pomocą umowy o dzieło z klientami. W myśl zasady freelancerstwa. Ale nie wiem czy są jakieś ograniczenia, jeśli tych umów miałbyś w miesiącu z kilkadziesiąt.

Czyli z każdym kto ode mnie coś kupi musiałbym podpisywać umowe ? może to troche odstraszyć klienta który po prostu kupi od kogoś gdzie umowy nie będzie potrzebował ale może jest to jakieś wyjście


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 17-02-2013 15:41

No cóż, to tylko jedno z wyjść.

Zawsze możesz znajomych konta na allegro wykorzystać do sprzedaży Smile

Przez pewien ostrożny czas jest to do zrobienia.