Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 12-02-2013 19:29

Kurcze chcialem sie zabrac za sprzedawanie fanow na allegro ale w wiekszej skali Big Grin Napisalem sobie boty wiec praktycznie nic czasu na tym nie trace ale ta dzialalnosc gospodarcza....


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-02-2013 19:30

No niestety coś za coś. Przekalkuluj sobie wszystko. Może będzie opłacało Ci się założyć działalność?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 12-02-2013 19:42

Wybaczcie że oderwę was od aktualnego wątku.
Ktoś wie jak takie coś działa?

http://allegro.pl/20-000-unikalnych-wejsc-z-facebook-a-automat-30s-i2904319670.html

Rozumiem że link umieszczony jest gdzieś na facebooku. Tylko na pewno nie są to prawdziwe osoby wchodzące w ten link tylko jakiś bot.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 12-02-2013 19:42

Po 1 to inwestycja..
Bo musial bym dostawce internety poniewaz ten co mam to jest fatalny i strony strasznie dlugo sie laduja....
Dodatkowo bym musial kupic nowego kompa(albo dokupic pare czesci) poniewaz moj juz fatalnie chodzi ;/
Kolejna inwestycja to zakupienie z przynajmniej hmmm 30 kont na facebooku.

A po 2 jestem niepelnoletni Smile

No wiesz na tym sposobie w 10 dni zarobilem ponad 300 zl a mialem tylko 8 kont
na facebooku i malo czasu an to poswiecalem Big Grin (nie mialem wtedy bota)
Oraz sprzedawalem fanow bardzo tanio bo za 2 gr za fana Big Grin
Na allegro po 4 gr ladnie schodza na allegro Smile

@Edit

Sa strony gdzie jest poprostu wymiana wyswietlen Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 12-02-2013 19:47

Faktycznie, teraz zauważyłem że pisze o tym Smile

A powiedz mi czy nie opłacało by Ci się zrobić fanpage, nabić wyświetleń i go sprzedać? Teraz właśnie obserwuję takie aukcje na allegro i przy 30-40 tyś fanów można coś już zarobić Smile

Do tego masz jedną aukcję a nie x aukcji i jest mniejsze prawdopodobieństwo co do konsekwencji z tego tytułu


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 13-02-2013 00:07

Ale na tych fanpagach co sa na allegro jest jakis ruch Big Grin
A jak nabijesz fanow z wymiany to raczej bardzo maly ruch bedzie na fanpagu....
Nooo ale nie zaszkodzi sprobowac Big Grin
Zapraszam do kupna mojego autorskiego bota;p
Sprzedaje go okolo 20 poniewaz chce dodac do niego jeszcze pare funkcji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 14-02-2013 09:25

(12-02-2013 19:47)kubeq1300 napisał(a):  Faktycznie, teraz zauważyłem że pisze o tym Smile

A powiedz mi czy nie opłacało by Ci się zrobić fanpage, nabić wyświetleń i go sprzedać? Teraz właśnie obserwuję takie aukcje na allegro i przy 30-40 tyś fanów można coś już zarobić Smile

Do tego masz jedną aukcję a nie x aukcji i jest mniejsze prawdopodobieństwo co do konsekwencji z tego tytułu


Jeżeli fani byliby realni to jak najbardziej, jednak jeżeli chodzi o fanów pozyskanych przez serwisy wymiany to stanowczo odradzam. Kupujący mogą mieć później zażalenia.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 14-02-2013 22:58

To identycznie w takim razie powinno być ze sprzedawaniem fanów pozyskanych przez serwisy wymiany. Czy jest z tym jakiś problem? Pytam bo chciałbym za niedługo zacząć sprzedaż.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 15-02-2013 10:16

90% sprzedawców na allegro oferuje fanów z systemów wymiany fanów, jednak część z Nich stara się chociaż trochę zmusić ich do aktywności - no i pozytywne komentarze wpadają Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - maniek250 - 17-02-2013 14:53

Czytałem ostatnio troche o działalności podatkach itp. i z tego co wyczytałem wynika że na jaką kwote bym nie sprzedawał to jeśli sprzedaż jest zorganizowana tj. ciągła itp. to musze prowadzić działalność gospodarczą. Już sam nie wiem jak to jest i zaczynam sie troche obawiać że wwalą mi kare.