Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 10-02-2013 09:29

Sprzedaje tylko posty + reszki własnych kluczy Smile Obecnie nawet nie wystawiam aukcji ponieważ prowadzę współpracę na dużą skalę z jednym klientem i się ledwo z robotą wyrabiam Smile A pytań o posty jest dużo Tongue Raz się człowiek przebije i już leci z górki. Tak więc powinieneś od nas dostawać % od sprzedaży, za sam poradnik Tongue Od wykorzystanie metod z poradnika od stycznia zarobiłem +/- 350 - 400 zł Smile A kwota wciąż rośnie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 10-02-2013 12:00

Nie chce żadnych %. Napisałem ten poradnik żeby pomóc początkującym - BEZINTERESOWNIE - bo kiedyś sam taki byłem. Skoro sposób Wam się podoba i działa, to jest naprawdę fajnie.

Pisałem o tym, że jeżeli złapiemy dobrego klienta który będzie zadowolony z Naszych usług to połowę sukcesu mamy osiągniętą - Filox to potwierdza Wink

"Resztki własnych kluczy" - skąd takowe pozyskałeś? Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 10-02-2013 13:22

Ja od jutra ruszam z kilkoma zleceniami na posty.
Jedno do dokończenia 100 postów i zlecenie na kolejne 1000 w sumie od 3 różnych osób już od jutra rusza ;D
Tak więc 2 tygodnie ferii owocne w pracę Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 10-02-2013 13:39

Przeważnie z różnych promocji na necie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 12-02-2013 00:05

Ja niestety lekko zawiodłem swojego stałego klienta na posty i zrezygnował a kasa leciała aż miło.

Chciałbym z tą lista hurtowni spróbować, ale nie wiem jak to ma wyglądać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-02-2013 00:07

(10-02-2013 13:39)Filox napisał(a):  Przeważnie z różnych promocji na necie.

Co było powodem edycji poprzedniego posta ? Tongue


(12-02-2013 00:05)milosz998 napisał(a):  Ja niestety lekko zawiodłem swojego stałego klienta na posty i zrezygnował a kasa leciała aż miło.

Chciałbym z tą lista hurtowni spróbować, ale nie wiem jak to ma wyglądać.

Masz podaną listę hurtowni, wystarczy wystawić na allegro Tongue
O stałych klientów należy dbać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 12-02-2013 08:59

surfer Big Grin

@Top
Ja obecnie tylko prowadzę współpracę Smile Mam o tyle dobrze iż, nie mam jakiś terminów na napisanie postów. Wystarczy tylko pisać rzetelnie, bez pośpiechu a klienci się znajdą.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Bryla - 12-02-2013 17:27

Ekstra poradnik. Bardzo fajne pomysły, które przy odrobinie poświęcenia mogą przynieść ładne zyski.

Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy o pisaniu postów (ta forma zaciekawiła mnie najbardziej):
1. ile zarabialiście na początku?
2. ile czasu zajmuje Wam napisanie 100 postów?
3. po jakim czasie znaleźliście chętnych na współpracę?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-02-2013 17:42

1. Zależy co masz na myśli pisząc "początek". Mój początek, a Twój to zupełnie dwie skrajne rzeczy. Dlaczego?
A no dlatego, że Ty masz wszystko na tacy ja musiałem odkrywać nowe metody sam. Krok po kroku.
2. Sto postów bez problemu można napisać w ciągu kilka godzin, jednak zazwyczaj zleceniodawcy proszą o rozłożenie tego w czasie - na kilka dni.
3. Po sprzedaży 10 sztuk produktu, powinieneś mieć już MINIMUM jedną osobę chętną na stałą współpracę.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 12-02-2013 17:54

Po sprzedaży 3 sztuk Smile Wybrał mnie z 13 osób na Allegro bo jedyny wywiązałem się z obowiązków, pisałem na temat oraz byłem najszybszy Smile