Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 07-02-2013 11:57

Ja jakos nie moge takich znalesc ;/ Moze jakies podasz Tongue??


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-02-2013 11:58

No dla przykładu Rapidshare.
Posprawdzaj które konta mają 'zabezpieczenia', a które nie.
Nie kupię teraz 10 kont żeby sprawdzić Ci, w których można, a w których nie można zmienić hasła Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 07-02-2013 12:17

Big Grin
Ale jesli chodzi o rapidshare to strasznie maly popyt jest na allegro.

@Edit

Na egofiles jest duzy popyt ale tam nie ma zabezpieczen przy zmianie....


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-02-2013 13:27

Swojego czasu na konta rapidshare był największy popyt.
Niestety było to przed tym jak się do niego przyczepili i "wyczyścili".


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 08-02-2013 12:40

Surfer jak tam PPA Tongue Rozwijasz się jakoś na innych frontach jeszcze xD ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-02-2013 16:20

Na razie Allegro poszło w odstawkę, ale w najbliższym czasie wrócę ponownie Wink
Na PPA siedzę od niedawna, łącznie zarobiłem jakieś ~$7 - nie wiele, ale od czegoś trzeba zacząć.
Poza tym na Zanox'ie 1000-1500 miesięcznie. Także saldo końcowe jest ok.

Mam do Ciebie jedną prośbę:
Jeżeli nie piszesz nic na temat allegro, to nie pisz w tym temacie, bo to zwykły offtop Smile


Pozdrawiam
surfer0700


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-02-2013 11:30

surfer powinien być mentorem Allegro Smile Używam tylko 1 sposoby z podanych w tym wątku + swoje pomysły... i efekt. 170 zł zarobione od początku lutego Smile A nawet połowy jeszcze nie mamy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-02-2013 15:26

Bardzo mnie cieszy, że chociaż kilka osób wykorzystało mój sposób i czynnie udziela się w tym wątku.
Cały czas pracuje nad drugą częścią poradnika, jednak ze względu na to że będzie on bardziej obszerny niż ten oraz z powodu natłoku zajęć, jego "wydanie" troszkę się opóźni.
Jednak sposoby tam opisane będą zdecydowanie bardziej dochodowe.
Ponadto dołączę do niego "towar", dzięki czemu Wasze zadanie będzie opierało się tylko na sprzedaży.
Część metod sprawdzonych, część z Nich to tylko prototypy - i niestety nie wiem czy uda mi się je sprawdzić.

Jaką metodę stosujesz, że masz taki dochód? Smile Jeżeli to "tajemnica" nie musisz tutaj tego pisać Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 09-02-2013 18:01

@Surfer

Mogę do Ciebie napisać w sprawie pewnej (nowej?) niszy na allegro?Smile Myślę, że będzie ona trafiona tylko potrzebuję kontaktu z osobą obeznaną na allegro. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-02-2013 18:08

Pewnie Wink
Czekam na PW.