Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-02-2013 22:55

Noooo.... Czyli jednak sprawdza się to by przed podjęciem jakichkolwiek "radykalnych" środków, wysłać emaila z upomnieniem. Dobrze, że zwróciła pieniążki, a odpuszczać nie ma co.
Gdy raz się odpuści to później ludzie Ci wejdą na głowę, dlatego najlepiej każdego trzymać na lekki dystans - nawet jeżeli jest super stałym klientem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-02-2013 22:59

Dokładnie, stałych klientów od postów też trzymam dość mocną ręką, chcą się targować, ale ja mam ustalone pewnie minimum poniżej, którego nie zejdę. A jak chcą mnie przebić, to wtedy siła argumentów i zostają Wink
Podliczyłem sobie zarobki za styczeń, w sumie za jego 2 tygodnie ;p i wyszło 280 zł na plus, a aż 100 musiałem wpłacić na allegro ;o
Ale wciąż eksperymentuję i widzę, że idzie już tylko lepiej. Zobaczymy co przyniesie pracowity luty, w którym to 2 tygodnie ciężkiej pracy Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - anonim6435 - 06-02-2013 00:08

Witam, jak to jest z tymi kontami premium hellshare, egofiles ect.? Działa to na tej samej zasadzie co kiedyś rapidshare? Czy istnieje jakiś automat do wysyłania ludziom danych konta czy takowy trzeba samemu napisać?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 06-02-2013 00:29

Tia... Aż dziw bierze, że skoro interesujesz się chęcią sprzedaży kont premium to nie zauważyłeś jak każy sprzedawca korzysta z:

automater.pl
intrologic.pl
autokoder.pl

i wiele, wiele innych...


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - anonim6435 - 06-02-2013 03:27

Dzięki Mksuzi. Po kupnie takiego konta premium z oficjalnej strony ustawiam jakoś 'podkonta' które mogę sprzedawać na allegro czy każdemu śle logi do jednego konta ? Jerk2


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-02-2013 09:04

Każdemu ślesz login i hasło do jednego konta, przy czym lepiej zablokować je przed zmianą hasła Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-02-2013 12:18

Wszyscy idą w górę Smile Ja mam pewne duże zamówienie Smile Pracy na ponad miesiąc zarobek dosyć spory Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - anonim6435 - 06-02-2013 13:51

Ok, dzięki za odpowiedź. Wypróbuje sobie tą opcje zarobku. A jak wygląda opcja z kontami które mają limit transferowy ?To są konta od uploaderów?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - bolo9797 - 06-02-2013 14:01

Haslo to mozna zmienic chyba na kazdym.....Tak samo e-mail :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-02-2013 09:10

(06-02-2013 14:01)bolo9797 napisał(a):  Haslo to mozna zmienic chyba na kazdym.....Tak samo e-mail :/

Nie na każdym. Niektóre (rapidshare) posiadają SECURITY LOCK, który uniemożliwia zmianę hasła.
Ponadto aby zmienić hasło przy większości potrzeba potwierdzenia email, którego Ty nie zatwierdzisz.