Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 04-02-2013 16:33

Ja coraz większe zaufanie nabieram do typowych sklepów internetowych. Jak na razie 100% zamówionych towarów było oryginalne.

Na allegro to już tylko sprzedaż.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-02-2013 16:34

Zależy jeszcze jakie sklepy. W sieci jest dużo 'fejków' najzwyczajniej w świecie wyłudzających pieniądze, ale rzetelne firmy również można znaleźć.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - PremAccHack - 04-02-2013 17:51

(04-02-2013 16:33)Mksuzi napisał(a):  Ja coraz większe zaufanie nabieram do typowych sklepów internetowych. Jak na razie 100% zamówionych towarów było oryginalne.

Na allegro to już tylko sprzedaż.

Co ty opowiadasz wszystkie przedmioty które kupiłem na allegro spełniają moje wymagania! A po za tym jak by gościu zrobił jakiś przekręt na allegro to oni sami się nim zajmą. Bezpieczniejszego serwisu nie widziałem!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 05-02-2013 03:46

Allegro zajmie się gościem, który zrobi przekręt ? Smile

Proszę cię.

Żeby allegro ruszyło dupę, to musisz najpierw iśc na policję, wysłać im numer protokołu sprawy, a dopiero potem wytoczyć proces w sądzie.

Allegro tobą się kompletnie nie interesuje.

Rok temu miałem taką sytuację jak jakiś cwaniaczek myślałem ze mnie zrobi na kasę.
Kupiłem telefon, wysłałem mu sianko - miał same pozytywy wiec ryzyko niewielkie.

Nie dostałem fona przez tydzień. Kręcił mnie i tak dalej że kasy nie dostał ze to że tamto.

Wytoczyłem spór na allegro - pisałem do władz allegro, byłem nawet w ich siedzibie na marcelinskiej zasięgnąć porady. Olali i tyle Smile

Poszedłem na policję, spisano protokół, kasa była dwa dni później na moim koncie z przeprosinami.

Nie wiem jak w innych sytuacjach, ale w moim przypadku takie coś jak gwarnacja Allegro nie istnieje.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-02-2013 09:59

W moim przypadku nie było aż tak źle, ale trzeba przyznać, że nie ma na co czekać. Lepiej od razu zgłosić sprawę na policję, bo czekając 30 dni aż spór na allegro się zakończy pogarszamy tylko swoją sytuację.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-02-2013 16:13

Co jeżeli nie otrzymałem wpłaty za wróżbę, a ktoś ją dostał dawno już i od tamtego czasu brak kontaktu? Wystawiłbym negatywa. ale boję się, że też odpowie negatywem ;/
Jak takie coś rozwiązać?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 05-02-2013 19:04

Ja bym olał Smile Nie miałbym zamiaru szargać swojej reputacji dla 2 zł Big Grin

P.S

Współpraca postowa jest owocna Big Grin 70 zł w 2 dni xD


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-02-2013 20:13

No też tak myślałem, ale kilka razy po 2 zł i już trochę będzie. No trudno, szkoda mi mojego w 100% pozytywnego konta na allegro ;D
Odnośnie postów to także mam dobre branie, 3 stałych zleceniodawców. Dobrze, że są od poniedziałku ferie dla mnie to mogę wszystko spokojnie ogarnąć i sporo całkiem zarobić, bo zlecenie 500 postów jest już potwierdzone Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 05-02-2013 20:47

No Big Grin Wreszcie upragnione ferie xD


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-02-2013 21:37

No i Panienka od wróżby po otrzymaniu stosownego maila ode mnie odpisała, że przeprasza i wysyła już pieniądze Wink Jak to mówią "Hajs się musi zgadzać" ;D