Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 02-02-2013 22:43

To że ma niższą cenę nie oznacza, że będzie miał większe zainteresowanie albo że zarobi więcej.
Zaniżone ceny nie świadczą dobrze o jakości oferowanych usług, przekonałem się o tym na własnej skórze.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 02-02-2013 22:49

Ja sprzedaje pakiety po 30 sztuk Smile Obecnie skończyłem jedno zamówienie, doszło drugie do tej samej osoby a później kupuje kolejne 2 Smile Taka mała współpraca.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 02-02-2013 23:05

Ja mam 2 stałych dawców postów, teraz prezentuję umiejętności trzeciemu, ale chciałbym pozyskać kolejnych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 02-02-2013 23:06

Ja mam dość dziwne zamówienie, bo nie pisze postów na forum kogoś tylko na zwykłym forum. Nie wiem czy ktoś chce mieć wiarygodne konta na forach czy co ? No cóż, nie wnikam Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 02-02-2013 23:18

Konkurencja nie śpiWink trzeba kombinować pod klientów aby być lepszym od innych.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - plem - 03-02-2013 12:10

większość wymienionych sposób znam i większość z nich stosowałem, jednak zniechęca mnie jedno - walka cenowa.
Niestety ale na allegro rządzi się takim prawem że ceny są tak zarżnięte że dziwie się czasem czy komuś się to opłaca :/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 03-02-2013 15:25

Jak pisał surfer Smile Wystarczy się cenić, ja pisze mniejsze pakiety postów, ale w przeliczeniu na 100szt wychodzi to jakieś 30 zł. I i tak mam klientów Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 03-02-2013 15:31

Z niskimi cenami wcale nie trzeba walczyć, gdyby tak było to sieci takie jak "puma", "adidass" itd. w ogóle by nie istniały, bo jest o wiele tańszych sklepów z ubraniami.
A dla czego istnieją - prócz wyrobionej marki - ?
Dlatego że ich towar jest dobrej jakości - a przynajmniej takie sprawia wrażenie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 04-02-2013 00:53

Cóż, allegro to portal, na którym handlując różnymi towarami mniej znanych firm, właśnie walka cenowa wygrywa lub jakiś dorzucony gratis.

Dla mnie Allegro robi się powoli Made in China - gdyż ponad 80% towarów tam sprzedawanych jest z Chin.

Tyczy się to nie tylko badziewia za 50 zł, ale i również pralek lodówek, kuchenek itp za ponad 2-3 tysiące.

Denerwuje mnie (wiem, te emocje ... //edit: Coristo) niemiłosiernie gdy zamawiam jakiś produkt znanej firmy, a gdy go dostaje to na opakowaniu pisze Made in China! Miałem tak z Xperią ARC S. Odesłałem po tygodniu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-02-2013 16:06

"Walka cenowa" nie jest tak wspaniała jak Ci się wydaje.
Sam wystawiałem aukcje 50 PLN za 100 postów, mając konkurencję 100 postów po 10 PLN i klientów mi nie brakowało. Napracowałem się mniej od nich, a zarobiłem zdecydowanie więcej.
Jak ktoś oferuje za przeproszeniem "gówno", to wtedy musi zaniżać cenę i dorzucać gratisy z tykła wzięte.

Ogólnie na rynku globalnym dominuje towar z Chin, więc ciężko byłoby aby takie "allegro" pozostało przez nich niedotknięte. A to że sporo towaru jest tam z Chin, nie znaczy że właśnie takie musimy kupować. Serwis aukcyjny oferuję naprawdę świetnych sprzedawców, których towar jest z najwyższej półki, wystarczy poszperać w sieci.