Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-01-2013 21:37

Banan mi usunął Sad
Na razie nisze masowe, jak u większości początkujących. Gdy wpadnie mi coś ciekawego do głowy, to na pewno skorzystam.
Cały czas zabieram się do KONKRETNEGO zarabiania w sieci, ale zawsze się przekłada.
Dzisiaj robię listę w excelu i jazda. PRAWDOPODOBNIE wracam też na allegro Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Pablo1878 - 31-01-2013 21:49

(31-01-2013 21:37)surfer0700 napisał(a):  Banan mi usunął Sad
Na razie nisze masowe, jak u większości początkujących. Gdy wpadnie mi coś ciekawego do głowy, to na pewno skorzystam.
Cały czas zabieram się do KONKRETNEGO zarabiania w sieci, ale zawsze się przekłada.
Dzisiaj robię listę w excelu i jazda. PRAWDOPODOBNIE wracam też na allegro Tongue

Sufer: Widzę, że masz ambitne plany! PowodzeniaBig Grin. Z tym konkretnym zarabianiem to coś w tym jest, zawsze przekładam. A w myślach marzenia^^. Sorry za off-top Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 31-01-2013 22:38

Każdy by chciał konkretnie zarabiać, na allegro z czym wracasz ;p Podziel się ;d


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-01-2013 22:41

Każdy może zarabiać, wystarczy tylko tego chcieć i się do tego przyłożyć.
Na allegro wracam z tym co kiedyś + kilka nowych wynalazków.
Zobaczymy czy to wypali.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 31-01-2013 22:43

Ach te Allegro... mam na koncie junior limit, nie mogę nowych aukcji wystawić dopóki dopóty nie opłacę opłaty miesięcznej :/ Mam limit 50 zł... Pff ! Też na allegro muszę coś "swojego" wyszukać. Z simlockami obecnie cięzko się przebić, w takiej samej cenie lub niższej ludzi mają wiecej modeli (nie wiem skąd to biorą). Zostały mi jedynie posty (lecz jest w planie współpraca z pewną osobą Big Grin)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-01-2013 22:45

To dlaczego z góry nie wpłacisz 100 PLN? Wtedy będziesz mógł wystawić o wiele więcej aukcji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 31-01-2013 22:50

Nie wiedziałem, że są limity Tongue a jakoś zawszę wpłacam równą należność, bo i tak termin jest do 15stego... Kilka aukcji jeszcze mam, muszę tylko znaleźć odpowiednią niszę pod Allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-01-2013 22:51

Jeżeli umiesz to na allegro sprzedaż wszystko. Z czasem przybędzie Ci doświadczenia, i zobaczysz że wcale nie jest trudno tam zarobić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 01-02-2013 07:26

Pomysłów mam wiele, chęci jak i doświadczenie. Brak czasu Sad Pewnie na feriach się za coś zabiorę Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MartinS - 01-02-2013 10:37

Panowie powiedzcie mi jak to jest z US (tak tak, jest 23423 tematów na ten temat) i aukcjami allegro?
W tym miesiącu planuję zarobić ok. 500-1500zł sprzedając fanów. Jak to jest z podatkami? Muszę odprowadzać? Czy wystarczy, że zapłacę allegro Tongue