Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 27-01-2013 22:15

Ja obecnie dosyć lekki technologiczny a na dodatek an forum jest dużo aktywnych użytkowników, jest z kim pogadać. Ostatnio miałem 100 postów na pustym forum.. o prawie jazdy w UK Xpokerface


Odp: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - miniek9090 - 27-01-2013 22:59

Jak myslicie , na tablica.pl da rade znalesc zleceniodawce, czy trzeba allegro

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 27-01-2013 23:21

allegro jest bardziej popularne ;D
Ja już znalazłem zleceniodawce, który będzie płacił po za allegro czyli nie muszę płacić prowizji i wystawienie, żeby jego zlecenia dostać i cenę obniżyłem o te kwoty z allegro.
A co do postów to właśnie stuknąłem drobną 50-tke na kobiecym o seksie ;] i muszę do końca miesiąca zmęczyć forum o kredytach mieszkaniowych, a to strasznie ciężkie zadanie, bo marnie tam idzie rozmowa i wiele wątków już było poruszanych. ale trzeba zakończyć zlecenia ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 28-01-2013 03:03

(26-01-2013 12:57)surfer0700 napisał(a):  Też znam zdecydowanie więcej sposobów zarabiania na allegro, aczkolwiek jeszcze nie zdecydowałem się ich tutaj dodać. Ludzie najpierw muszą oswoić się z tym co mają, bo co za dużo to nie zdrowo.
Choć w sumie przyznam, że druga część poradnika jest już w 50% napisana Tongue

Przedstawiłem tutaj same podstawy, bo żeby kogoś uczyć zarabiania na "wyższym pułapie" trzeba nauczyć go podstaw.
Fajnie będzie jeżeli podzielisz się z innymi swoimi metodami. No i bardzo mi miło, że pierwszy post napisałeś akurat w moim temacie Smile Witaj Tongue

Skoro ty masz zamiar opublikować dalszą część zarabiania w sieci, to ja odbije piłeczkę i napisze o tym w jaki sposób być wiarygodnym i zarabiać jeszcze więcej korzystając z Twoich pomysłów. Smile

Nie będziemy się dublować bo to nie ma sensu.

Poradnik za chwile napisze bo mam natchnienie hehe.Idea


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 28-01-2013 05:31

Jak obiecałem tak zrobiłem - zapraszam do lektury 2

http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-%E2%80%93-Skad-brac-zlecenia-oraz-jak-likwidowac-konkurencje-63977


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 28-01-2013 10:55

Mksuzi - jest to sprzeczne z "moim" doświadczeniem na allegro. Szablony nie zawsze się sprawdzają, więc co do Twojego tematu mam spore wątpliwości czy tak to rzeczywiście działa.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 28-01-2013 12:10

Tak jak już pisałem. Każdy ma inne doświadczenia, w moim przypadku działało.

Stosowałem szablony które nie był wybajerzone w grafiiki, ale schludne i wyróżniające się spośród wszystkich innych akcji.

Rozumiem, że możesz się ze mną nie zgadzać - ale moje słowa poparte są doświadczeniem.
Nie ma jednego przepisu na sukces Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 28-01-2013 15:43

Moje słowa również poparte są doświadczeniem - sprzedawałem kilkanaście miesięcy.
Masz rację - nie zgadzam się.
Ale nie jest powiedziane że mam rację.
Ciężko jednoznacznie stwierdzić na co patrzą "allegrowicze". Jednych szablon zachęca, drugich odrzuca.
Tak czy inaczej ciesze się, że zainteresował Cię ten temat i że dodałeś do Niego coś od siebie.
Czekam na kolejne poradniki.

Pozdrawiam
surfer0700


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Mksuzi - 28-01-2013 23:35

Wszystko w swoim czasie, Teraz Twój ruch Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 28-01-2013 23:36

No niestety mam cholernie dużo pracy, także spokojnie możesz dodawać swoje dzieła.
Na mnie jeszcze kiedyś przyjdzie pora Smile