Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-01-2013 12:57

(26-01-2013 05:38)Mksuzi napisał(a):  WITAM

To mój pierwszy wpis na tym forum, więc powinienem powiedzieć "Witajcie".

Przeczytałem ten artykuł i z wszystkich opcji korzystam do tej pory, tylko, że jestem jakby na wyższym pułapie. Za artykuły płacone mam po 7 zł za 1000 znaków, stałych dostawców, biznes się kręci. Ale doszły podatki, bo przy większej kasie umowy muszę spisywać, i tak psu w tyłek 18% od zlecenia. Ale co tam.. Warto.

Znam jeszcze sposoby, które nie zostały tu opisane. Wkrótce je tu przedstawię, bo na pewno nie jednemu się przydadzą. Lepiej, że gimbusy pisały precle, niż w ad buxy naginały. Szkoda ich. Trzeba pobudzic gospodarke.

Mimo wszystko te wróżby z Allegro. Why ja na to nie wpadłem ? Toż to mistrzostwo samo w sobie!

Od jutra wbijam na rynek jako wróżbitaJerk

Też znam zdecydowanie więcej sposobów zarabiania na allegro, aczkolwiek jeszcze nie zdecydowałem się ich tutaj dodać. Ludzie najpierw muszą oswoić się z tym co mają, bo co za dużo to nie zdrowo.
Choć w sumie przyznam, że druga część poradnika jest już w 50% napisana Tongue

Przedstawiłem tutaj same podstawy, bo żeby kogoś uczyć zarabiania na "wyższym pułapie" trzeba nauczyć go podstaw.
Fajnie będzie jeżeli podzielisz się z innymi swoimi metodami. No i bardzo mi miło, że pierwszy post napisałeś akurat w moim temacie Smile Witaj Tongue


(26-01-2013 11:00)Filox napisał(a):  Troszkę odbiegam od tematu, ale widze Surfer ładnie zarabiasz Big Grin Na czym obecnie zarabiasz .. Jaki serwisy, jesteś może mentorem ?


Zarabiam na sieci afiliacyjnej, precyzując - ZANOX.
Nie ma tam żadnych refów i nie jestem mentorem, bo najzwyczajniej w świecie tam takiego czegoś nie ma Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-01-2013 13:28

Surfer, aż jestem ciekaw tych pozostałych sposobów ;o
Bo ostatnimi dniami przeglądam allegro w wielu różnych kategoriach szukając natchnienia, ale nie mogę znaleźć ;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-01-2013 13:34

Już niedługo je dodam. Nie wiem czy założyć nowy temat, czy tutaj je wpisać.
Jeszcze się zastanawiam. Zobaczę co z tego wyjdzie. Tak czy inaczej prace trwają. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-01-2013 13:41

W takim razie czekam z niecierpliwością ;D
Jeżeli tam również znajdę 2 takie sposoby, które mnie zaciekawią to myślę, że można będzie spokojnie zwiększyć swoje dochody.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 26-01-2013 13:57

Czekamy z niecierpliwością Big Grin Też osatnio szukałem nowych form zarobku, lecz po przeliczeniu..."Skórka nie warta wyprawki"


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-01-2013 14:06

Czasami najprostsze rzeczy mogą okazać się najbardziej skuteczne.
Poza tym możesz zwiększyć swoje dochody również poza serwisem allegro.
CPLead, Inclick i wiele wiele innych serwisów oferujących ciekawe formy zarobku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-01-2013 14:17

Sam korzystam z allegro, cplead, mypay i get-paid.
Co prawda skupiam się głównie na pisaniu postów od klientów z allegro, bo ostatnio mam wysyp ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 26-01-2013 14:44

Ja na samym Allegro sie nie opieram, szukam kilku źródeł Big Grin za za get-paid sie wezme, zobacze co z tego wyjdzie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 26-01-2013 15:05

(26-01-2013 14:17)mlekoju napisał(a):  Sam korzystam z allegro, cplead, mypay i get-paid.
Co prawda skupiam się głównie na pisaniu postów od klientów z allegro, bo ostatnio mam wysyp ;D

To ile średnio w ciągu miesiąca jesteś w stanie zarobić?



(26-01-2013 14:44)Filox napisał(a):  Ja na samym Allegro sie nie opieram, szukam kilku źródeł Big Grin za za get-paid sie wezme, zobacze co z tego wyjdzie Smile

Nie ma co się ograniczać Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 26-01-2013 15:13

(26-01-2013 15:05)surfer0700 napisał(a):  To ile średnio w ciągu miesiąca jesteś w stanie zarobić?

Na razie jestem pierwszy miesiąc w tym tak na poważnie. Ale myślę, że w lutym, gdzie już mam sprawdzone metody to mogę takie pułapy osiągać:
-cplead 10 akcji dziennie co daje 4 zł=120 zł/miesiąc,
-mypay 10 akcji dzinnie, daje około 80-100 zł/msc,
-posty 500 w tyg. co daje 150 zł, czyli 600zł/msc
-wróżby jeszcze tutaj nie mam przewidywalnych danych, co do kwot
-get-paid, około 5$ tyg, daje 20$ czyli 60 zł/msc


Sumując wychodzi około 900zł miesięcznie na początku, czyli nie szłoby tak źle.