Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 22-01-2013 11:51

Dokładnie. Odpowiadasz sam sobie. Czas odpowiedzi ok 45-60 minut. Przynajmniej ja tak robiłem. Poczytaj trochę w sieci na ten temat, żeby nie palnąć żadnej gafy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - jannowak - 22-01-2013 20:54

Surfer wysłałem ci wiadomość na PW, z linkiem do aukcji, co mogę w niej zmienić?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 22-01-2013 20:57

Po 1. Wiadomość była bez linka.
Po 2. Pomagam tylko w tym temacie, nie na PW.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Stworkowaty - 22-01-2013 23:44

Jak wygląda zarabianie po przez pisanie postów dla ludzi, rozruszanie forum i innych? Surfer mógłbyś co napisać o Tym? Bo z chęcią bym spróbował ale nie wiem jak to wygląda a moja ortografia, gramatyka jak i składnia nie ma zbyt wielki zastrzeżeń więc sądzę iż nadał bym się a grosz do grosza aż będzie.. Aż będziesz Milionerem. ^^


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 00:43

Cytat:1. Pisanie postów
- No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie potrafisz pisać postów? A co tutaj robisz? Piszesz posty.

TRZY ZASADY PISANIA POPRAWNYCH POSTÓW:
* poprawna składnia
** ortografia
*** kultura

To znaczy, że nie piszemy postów typu:
Cytat:
Żem ja widział też takie narty i były zaje***.

Tylko:
Cytat:
Też widziałem te narty, prezentują się naprawdę świetnie.

Zleceniodawcy oczekują od Nas poprawnych ortograficznie postów, trzymających się kupy, ale również i takich, które będą zachęcały do dyskusji.
Średnia długość posta to 200-300 znaków ze spacjami.
Nie lejemy wody, ale piszemy konkretne odpowiedzi na konkretne zagadnienia.
Posty typu:
Cytat:
Fajne
Nie zwiększą ilości monet w Naszym portfelu.

Cena za 100 postów: 20 PLN - 50 PLN

co więcej? Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Stworkowaty - 23-01-2013 07:32

No tak, najczęściej chodzi o dawanie postów na forum, daje posty z jednego konta czy muszę mieć parę i odpowiadam sam Sobie?
Czy ludzie chętnie kupują takie pakiety.
Ile płaci się za wystawienie aukcji na allegro


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 23-01-2013 10:44

Będą kupować, sprawdz cennik Allegro, odpisujesz sam sobie z kilku kont, albo możesz z jednego. Rób tak aby klient był zadowolony.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-01-2013 11:42

(23-01-2013 07:32)Stworkowaty napisał(a):  No tak, najczęściej chodzi o dawanie postów na forum, daje posty z jednego konta czy muszę mieć parę i odpowiadam sam Sobie?
Czy ludzie chętnie kupują takie pakiety.
Ile płaci się za wystawienie aukcji na allegro

Zwykła do 1 PLN
Promowana 21 PLN <<< tą Ci polecam.

Jeżeli nie ma ruchu to na posty odpowiadasz sam sobie, jeżeli jest to odpowiadają inni.
Wszystko zależy od zlecenia, które otrzymasz.
Czy chętnie kupują?
Wejdź na allegro i sam sprawdź. Filox jest zadowolony z zainteresowania jego towarem.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 23-01-2013 13:11

Zależy od tematu Smile Mi sie trafiło forum o prawku w UK... puste forum i twórz tematy i odpowiadaj sobie na temat egzaminów itp na prawko w UK ;p ja nawet nie mam jeszcze prawka, ale jakoś daje radę. Jeżeli ktoś ciekawe Tongue zacząłem zarabiac na Allegro 6 stycznia, dzieki tematowi Surfera Smile Tych 40 zł nie liczcie, bo to za bf'a Tongue + 40 zł aktualnie na koncie się zajmuje Smile Trochę kasy z nisz Surfera i z własnych keyów.

http://scr.hu/0pdj/pdgma


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 23-01-2013 16:48

Ja od 14 dni sprzedałem 3 razy posty za łącznie 90zł i 6 wróżba za łącznie 24zł, na postach zarobiłem prawie wszystko za co sprzedałem, a na wróżbach na razie 4 zł bo 20 wystawienie ;/