Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 18:55

Na aukcji wystawiam po 15 szt a co z wyróżnienia proponujesz.. ? Bo samo wyróżnienie to koszt 19 zł... wydaje mi się, że podświetlenie powinno być dobre.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 18:58

Podświetlenie sobie podaruj. Bierz wyróżnienie za 19 czy tam 20 pln i efekt będzie widoczny gołym okiem. I to nie tylko w postaci wejść na aukcje, ale i sprzedanych sztuk.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 19:12

Z tym masz racje Smile Co do moich kluczy to mi się nie opłaca. Bo jak ktoś szuka tego programu to i tak musi wpisać nazwę bo w kategoriach tego nie znajdzie Smile A podglądy i tak mam. O sprzedaż tego się nie martwię, bo od listopada się dobrze sprzedają :a Ale wyróżnię matki aukcję Big Grin a do tego dodam jeszcze panel aukcyjny. Co do kont to nie wiem co zrobić, bo praktycznie na wszystkich serwisach da się zmieniać hasła. Też boję się wyróżniać inne aukcję bo jak np. wyróżnię pisanie postów a nie pójdzie.. to jestem 20 zł w plecy


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 19:16

Jak wyróżnisz pisanie postów, stworzysz naprawdę ciekawą treść aukcji i ustalisz dobrą cenę to na pewno Ci się zwróci. Tego możesz być pewien. Jest masa nowych for, które potrzebują rozruchu a nawet jeszcze o tym nie wiedzą, Ty swoją aukcją musisz ich uświadomić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 19:21

Masz rację, obecnie wyroznilem Simlocka Huawei. Zauważyłem, że wyróżnione aukcje mają po 10 - 15 sprzedaży.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - grzego12 - 18-01-2013 09:53

Akademia Allegro wydała e-book:E-biznes na Allegro
Książka E-biznes na Allegro to nowoczesny podręcznik e-commerce, wypełniony mnóstwem praktycznych porad, wskazówek i przykładów, ilustrowany zdjęciami i grafikami.
http://ebooki.allegro.pl/e-biznes-na-allegro-akademia-allegro,b13609.html
Sprawdźcie.
Pozdrawiam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 18-01-2013 10:27

Jak się ktoś skusi to niech zrobi recke Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 10:30

No dokładnie. Jak ktoś kupi może napisać czy warto. Smile
Bo w takie magiczne ebooki to ja już nie wierze Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MartinS - 18-01-2013 10:37

Podsumowanie 'postów'.
Sprzedałem 4 pakiety po 16,99(cena tak niska, bo wtedy nie było żadnej takiej aukcji i nie chciałem ryzykować Tongue).

Łączny zarobek:
67,96 PLN

Jak skończę pisać posty(tak, jeszcze mi zostało..) to podnoszę cenę dwukrotnie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 18-01-2013 10:49

No i to mi się podoba. Od czegoś trzeba zacząć. Wielkie gratulacje. Repek leci!