Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 16:19

A kto Ci każde wyróżniać ? Ja nie wyróżniam aukcji płacę z aukcję jakieś 50 gr i jakoś żyje Smile Prowizja od sprzedaży powyzej 100 zł wynosi zaledwie 6 zł... A ja ponowie moje pytanie. Czy jest ktoś obeznany w kontach premium ? Bo z tego co widze, jedynie na Egofiles można płacić przelewem, lecz hasło można zmienić bez żadnych kodów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 16:25

Właśnie zauważyłem w tabeli opłat to wszystko...
No to jeszcze jedno pytanie: wystawiam jedną aukcję z jakimś przedmiotem. Jest jakaś maksymalna ilość sztuk, która mogę sprzedać w jednej aukcji? Przykładowo sprzedałem 6 razy jeden przedmiot na jednej aukcji. Allegro pobierze 36zł prowizji, czy 6zł?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 16:35

1x. Prowizja idzie od całej aukcji a nie poszczególnej sprzedaży.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 16:41

Ok, a liczba sztuk jest jakoś ograniczona? Wystawiam aukcję na 30 dni i mogę zaoferować 7869349 sztuk tego produktu?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 16:44

Makdymalna liczba sztuk to 999 lub równy 1000.

Surfer Ty obeznany, sprzedawałeś konta. Z jakich serwisów korzystałeś ? Czy ludzie są tak naiwnie i nie zmieniają hasła, oraz czy używałeś automatu czy ręcznie wysyłałeś.. ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - ressiv5 - 17-01-2013 17:41

(17-01-2013 16:19)Filox napisał(a):  A kto Ci każde wyróżniać ? Ja nie wyróżniam aukcji płacę z aukcję jakieś 50 gr i jakoś żyje Smile Prowizja od sprzedaży powyzej 100 zł wynosi zaledwie 6 zł... A ja ponowie moje pytanie. Czy jest ktoś obeznany w kontach premium ? Bo z tego co widze, jedynie na Egofiles można płacić przelewem, lecz hasło można zmienić bez żadnych kodów.


Jeśli nie wyróżnisz aukcji, na tle takiej konkurencji, to mało zarobisz.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 17-01-2013 18:42

Jak pisałem obecnie zarabiam na kluczach Smile Nikt na Allegro ich nie sprzedaje po za mną (tej wersji w takiej cenie) wiec nie musze wyrozniac ;d A co do reszty to pomyslę. Lecz nawet jak nie wyroznisz to idzie zarobić, bo ludzie na ida na masówką jaką reszta sprzedaje.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 18:50

(17-01-2013 16:44)Filox napisał(a):  Makdymalna liczba sztuk to 999 lub równy 1000.

Surfer Ty obeznany, sprzedawałeś konta. Z jakich serwisów korzystałeś ? Czy ludzie są tak naiwnie i nie zmieniają hasła, oraz czy używałeś automatu czy ręcznie wysyłałeś.. ?

Ja sprzedawałem rapidshare jak jeszcze było w cholerę modne. Tam był security lock i nikt prócz mnie hasła nie mógł zmienić.

(17-01-2013 18:42)Filox napisał(a):  Jak pisałem obecnie zarabiam na kluczach Smile Nikt na Allegro ich nie sprzedaje po za mną (tej wersji w takiej cenie) wiec nie musze wyrozniac ;d A co do reszty to pomyslę. Lecz nawet jak nie wyroznisz to idzie zarobić, bo ludzie na ida na masówką jaką reszta sprzedaje.

Gdybyś wystawił więcej sztuk i wyróżnił aukcję to na pewno sprzedałbyś kilkukrotnie więcej.
Wyróżnienie jest po to by więcej osób Cię zauważyło i zainteresowało się Twoją ofertą.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 17-01-2013 18:53

I korzystanie z tej przyjemności wyróżnienia kosztuje 22zł? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 17-01-2013 18:55

20 złotych Smile