Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 23-10-2012 18:18

Hm...ciekawe, ciekawe. Wink
W wolnym czasie popróbuje. W razie pytań mozna się kontaktować z Tobą przez pw? Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 23-10-2012 18:24

Pewnie, jednak PW mam ostatnio zaspamowane, więc preferuje kontakt przez ten temat.
Tutaj na pewno odpowiem na wszystkie pytania. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 23-10-2012 18:29

Ok, wielkie dzieki już teraz. Wink
Tak się tylko zapytam wstępnie...są chętni te te towary? Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - AbC1995 - 23-10-2012 21:45

Zobacz sobie sam Wink jak mniej więcej patrzyłem i chętni zawsze są i zawsze coś się na tym zarobi, a jeśli masz głowę to możesz pomyśleć nad nowymi towarami by urozmaicić listę Wink
Czym więcej pomysłów = więcej kasy. Oczywiście jeśli będą trafione Wink
Ale jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 24-10-2012 09:15

(23-10-2012 18:29)poczmail napisał(a):  Ok, wielkie dzieki już teraz. Wink
Tak się tylko zapytam wstępnie...są chętni te te towary? Wink

Wybacz, że tak późno odpisuje, ale wczoraj serwer dość ciężko był obciążony, przez co nie mogłem nic pisać Tongue
Towary się sprzedają. Tak jak napisał Pan wyżej - możesz zobaczyć sam.

Polecam:
Jak już wnikniesz w to na maksa i będziesz sprzedawał np. konta premium albo transfer chomikuj to możesz korzystać z:

http://www.allehot.pl/

Bardzo przydatne narzędzie dla sprzedających. Polecam.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Tyrkijt - 24-10-2012 14:55

To ja mam jedno pytanie... W jakiej kategorii sprzedaje się te spisy hurtowni online, i po co to ludzią?
Pozdrawiam!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 24-10-2012 15:05

Ja sprzedawałem w kategorii:
Internet -> Pozostałe
oraz
Internet -> Serwisy Internetowe

Po co? Każdy potrzebuje tego do czegoś innego. Ludzi za pytaj Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - poczmail - 24-10-2012 15:15

Abc - jasna sprawa. Smile
Tylko sprawedzam, żeby nie było, że się zaangazuje, a towar będzie miesiące czasu leżał.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 24-10-2012 15:24

Nieee... Odpowiednio stworzona aukcja, na pewno się sprzeda, tego możesz być pewien.
W razie pytań, jestem do Twojej dyspozycji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Tyrkijt - 24-10-2012 16:45

Co napisać do wróżki, aby odpisała?Smile
Pozdro