Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-01-2013 17:03

Czasami pytania są głupie Smile Ale ogólnie fajnie tak pomagać ludziom xD Choć i tak nie słuchają moich rad, bo zawsze po wróżeniu dziekują lecz i tak piszą, że zrobią inaczej Big Grin grzegorz12 leci plus Smile Ten ezobot się przyda do głupszych pytań Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 11-01-2013 17:28

Skąd wiesz... Może ktoś poprosi Cię o horoskop Tongue
Co jakiś czas odezwij się tutaj, i napisz jak tam idzie Ci wróżenie.
Może nawet będziesz chciał wróżyć dla innych?
Wiele osób tutaj poszukuje jakiejś wróżki Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 11-01-2013 22:06

Ja wątek śledzę na bieżąco Smile Tak więc spoko, jak by ktoś potrzebował wróżki to niech pisze. Mogę przesłać kilka moich odpowiedzi "wróżbity" Big Grin Wróżenie raczej przekaże siostrze iż ma więcej wolnego czasu, ale jak ktoś potrzebuje wróżbity niech pisze Smile Obecnie dzięki Twojemu poradnikowy wziąłem się za Allegro znowu Big Grin Obecnie ruszyło wszystko. Wróżenie. simlocki jak i moja własna nisza tzw. cd keye Big Grin Dziennie zysk to jakieś 10 - 15 zł, puki co jest dobrze, bo robota znikoma xD


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 12-01-2013 10:01

I to mi się podoba.!
Zarobić, ale się nie narobić Smile
A jak się narobisz, to i więcej zarobisz Tongue

UWAGA: mam kontakt do "mini" wróżki. Zainteresowani na PW.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 12-01-2013 10:35

Z Allegro jak masz "nisze' to idzie zarobić dużo przy małym wkłacie roboty Smile Obecnie matka prowadzi firmę Big Grin sprzedaje ubrania dla psów itp Tongue Popyt jest duży, roboty średnio więc jest dużo na +, do tej pory to ja jej pomagałem przy tym Big Grin Czasem miałem swoje "nisze" no, ale... Zawsze coś kiedyś się kończy Sad Promocje się skończyły, kluczy brak. Szkoda, że nie trafiłem na ten poradnik 2 miesiące temu, bo wtedy zabrałem się za zarobki na necie.. lecz zacząłem od PPA a wiadome, jak nie masz niszy to się musisz narobić a zysk minimalny :/ Teraz Dzieki Tobie Tongue głównie wracam pod Allegro a PPA to taki "bonusik" Obecnie Pany (dziwnie brzmi, ale z innego forum mi zostało Big Grin) Progresia. Do feria zbieram na Ipoda i coś flo na skuter musze odłożyć.

P.S

Dzień się dla mnie właśnie zaczął Big Grin Allegro <3 (If You Know What I Mean)
To jak macie "mase zamówień" to mogę powróżyć Smile Jak coś to piszcie w tym wątku ew. GG: 9979758 - to się jakoś zgadamy

#EDIT

A tak się zapytam, Ty zarabisz jedynie na Allegro ? Czy też inne form typu PPA itp ? Bo z Allegro jest różnie ;p Albo masz stałą niszę na lata, lub trzba co jakiś miesiąć, dwa szukać nowej. Ile obecnie miesięcznie na Allegro wyciągasz (na czysto) ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 13-01-2013 22:21

Na allegro już nie zarabiam, dlatego oddałem swój "sposób" Wam.
Ja teraz zarabiam za pomocą sieci afiliacyjnych. Na allegro wyciągałem 1000 - 1500 miesięcznie, czasami trochę więcej, jednak przyznam, że wtedy naprawdę się narobiłem.
Teraz zarabiam tyle samo, jednak nie robiąc nic Tongue I to jest piękne Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 13-01-2013 22:45

To powodzenia życzę Tongue Ja obecnie jakoś się trzymam, dzięki Twoim radom ;p 40 zł w 3 dni to chyba dobry wynik ;p, posty nawet ruszyły. Ale szukam czegoś dodatkowego, bo z samego Allegro człowiek na wyżyje Sad w PPA mi nie idzie i mi sie nie chce, niestety.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 13-01-2013 22:51

Witam,

Na wstępie muszę podziękować autorowi za ten post, ponieważ naprowadził mnie na to, co mam w chwili obecnej.

Zacząłem miesiąc temu, a sprzedaż na allegro prowadzę od jakichś 2 tygodni no i jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Jednak piszę tutaj z innego powodu...
Na allegro sprzedaję dostęp do swojego produktu i jako, że nie jestem w stanie wykorzystać całego potencjału tego produktu i konkurencja jest też spora to potrzebuję resellerów (Ja też nadal będę sprzedawał swój produkt).

W 2tyg zarobiłem na tym około 1000zł (jak na początki to według mnie bardzo dobrze)

Co ja będę z tego miał?
- Twój początkowy wkład pieniężny w produkt.
- Reklamę

Co ty będziesz z tego miał?
- od 200% do 300% zysku z włożonego wkładu.
(Oczywiście nie jestem w stanie tego zagwarantować, że sprzedasz 100% tego co zakupiłeś, bo to już zależy od Ciebie)

Więc tak,
Sprzedaję jeden kod dostępu do swojego produktu za 8.99zł na 30dni. Jednak Ty, jako reseller możesz kupić ten kod za 4.99zł i odsprzedać go za kwotę np 9.99zł (na pewno się sprzeda, bo konkurencja ma podobne stawki)
[Obrazek: allegro.png]

Jako, że nie jestem instytucją charytatywną, i nie wiem czy ten kod dostępu nie będzie po prostu użyty do mojego produktu,to minimalny wkład pieniężny to 100zł.
Czyli kupujesz np. 25 kodów na 30dni za 4.99zł. Kody te nie mają limitu czasowego, więc można je sprzedać kiedy się chce.

Moja oferta:
7dni = 1zł (na allegro można spokojnie sprzedawać za 2.99)
14dni = 3zł (na allegro myślę, że od 3.99 do 7.99)
30dni = 5zł (na allegro od 8.99-15.99)

Więc możesz kupić np 20 kodów na 7dni = 20zł , 10 kodów na 14dni = 30zł i 10 kodów na 30dni = 50zł.
Ale to już zależy do Ciebie, jaki produkt chciałbyś sprzedawać.

Tutaj wysyłam screena z weekendu gdzie nawet nie było mnie w domu a do kieszeni wpadło mi 200zł Smile
[Obrazek: moje.png]

Reasumując poszukuję maksymalnie 10 ogarniętych osób, które wiedzą jak handlować na allegro.

Wymagania:
- Dyspozycyjność.
- Znajomość zasad ortografii.
- Przedsiębiorczość.
- Dobry kontakt z klientem.
- Znajomość Windowsa (podstawy).

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Wystawianie aukcji



Każda osoba która jest zainteresowana niech piszę na priv. W wiadomości proszę napisać trochę o sobie i o swoich umiejętnościach np (jestem grafikiem, programistą itp). CV też można wysyłać Wink

By nie wchodzić w ciemno, to zaprezentuję wybranym przeze mnie osobom swój produkt i wtedy możemy dojść do porozumienia.

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 13-01-2013 23:06

No tak fajnie pięknie, ale niestety kolego masz tylko 1 post i na dodatek dołączyłeś dzisiaj Sad Nie wiem czy ktoś w "ciemno" wejdzie z kwotą 100zł aby zarobić "kokosy"... Takie są realia. Sam kombinuje jak zostać resellerem w kilku serwisach i na 100% nie będe mieć takiej przybitki jak u Ciebie, więc wybacz, ale ta Twoja ofera jest zbyt "zajebista"


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 13-01-2013 23:09

Wybacz, ale napisałem że przedstawię swój produkt wybranym osobom. I jeśli się spodoba, to wtedy inwestujesz te 100zł. A z tą przebitką, to oczywiście mogę zmniejszyć ją... By wyglądało bardziej realnie. Jednak wydaje mi się, że nie powinienem, ponieważ sam dopiero z tym zaczynam, i bardziej zależy mi na dobrej reklamie niż na kilku stówach...

Nic w ciemno. Doczytaj do końca.