Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-01-2013 08:14

(08-01-2013 00:49)elkopyto23 napisał(a):  Według mnie pomysl 9 ze sprzedazą koszulek jest sensowny,tylko mam pytanie
1- jesli np zlece im zrobienie koszulki ze "zjaranym zbyszkiem",lub "panem andrzejem" to co z prawami autorskimi? przecież to są zdjęcia ludzi,a nie rysunki lub zdjecia kotów. (takich projektów chyba robic nie wolno?)
2 jesli klient na alegro kupuje u mnie koszulke i moje dane to np adamczyk z ul sloneczkowej 8,a koszulka do niego dojdzie z adresem cupsell to nie oburzal sie nigdy,np komentarzem neutralnym,lub wiadomosciami czemu nie my mu wyslalismy tylko jakas firma?

A 3 pytanie zadam bo widze ze jestes obeznany w temacie:
jesli np biedronka ma wyprzedaz tv po 1000zl,ja kupie kilka i wystawie na allegro za 1300zl,ktos kupi i co wtedy z gwarancja? musial bym mu wraz z tv przeslac karte gwarancyjna z paragonem na ktorym widnieje 1000zl w zakupie(wiec od razu zobaczy ile przeplacil u mnie i pozniej moze komentarz wystawic negatywny że oszust i zdzierca mu sprzedał)?

1. Logiczne, że wtedy łamiesz prawo autorskie. Jeżeli ktoś się przyczepi to możesz mieć spore problemy.
2. Nikt się nie oburzał. Ponadto w aukcji warto dopisać iż współpracujesz z Cupsell'em.
3. Dokładnie Ci nie powiem, bo nie mam pewności czy w ogóle takie rzeczy można odsprzedawać nakładając własną marżę. Nie sprzedawałem w taki sposób, więc nie wiem. Ale jeżeli ja dostałbym paragon i kartę gwarancyjną na 1000 PLN, a na paragonie widniałaby kwota 1300 PLN to na pewno nie byłbym z tego powodu szczęśliwy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 08-01-2013 16:56

elkopyto23

Pozwól że wyrażę swoje zdanie:

1. Zdjęcia według mnie są bardzo ryzykowne i surfer ma rację. Do tego trzeba mieć podstawowe umiejętności graficzne i "dobre oko". Pomyśl co Ty byś kupił, co kupili by Twoi znajomi. Może akurat wymyślisz coś sensownego Smile
Na internecie masz dużo zdjęć z licencją creative commons (z tego co pamiętam mógłbyś z nich korzystać ale musisz się upewnić).
2. Na pewno nie będzie takich problemów, nawet jeśli to raczej nie jest uzasadnienie do negatywnego komentarza.
3. Trzeci pomysł hmm... Widzę że masz kreatywne pomysły, potrafisz coś wymyślić lecz ten według mnie nie jest trafiony i Ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w to. Za bardzo pogmatwane i faktycznie też bym lekko mówiąc się zdenerwował gdybym tak przepłacił.

To oczywiście moje zdanie i moje sugestie. Zrobisz to co uważasz Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Kzn - 08-01-2013 19:43

@surfer0700

Można tą stronę do zdejmowania sim locków z modemów Hujawej Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-01-2013 20:04

Właśnie nie mogę znaleźć adresu. Jeżeli go znajdę to na pewno dodam do głównego tematu. Na razie musicie wytrzymać bez tego. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - elkopyto23 - 08-01-2013 21:39

[quote='surfer0700' pid='527210' dateline='1357671877']
gdzie najlepiej znalesc prywatnie jakas tanią wróżkę? bo w gogle na razie znalazlem same duze strony i placi sie konkretnie za mion połączenia.
na jakies oferi szukac? czy w panoramie firm?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 08-01-2013 21:43

Ja napisałem do jeden z Pań oferujących swoje usługi na allegro, drugą spotkałem na oferia.pl
Poszukaj na serwisach ogłoszeniowych osób prywatnych, które prywatnie świadczą usługi wróżbiarskie. Następnie przedstaw im swoją ofertę i czekaj na odpowiedź Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 08-01-2013 23:52

A nie łatwiej powróżyć samemu? ;P Próbowałem z wróżbami ale tak doje*ałem z opisem że się go wszyscy chyba bali ;P


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 08:14

Jeżeli ktoś potrafi pisać i "ściemniać" to nie będzie miał z tym problemu.
Ale piękno wróżb polega na tym, że Ty tylko wystawiasz aukcję i zbierasz kasę Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 09-01-2013 09:26

Też myślałem czy by się za wróżby nie wziać Smile Kto mnie sprawdzi czy jestem wróżką czy nie ;p ? Co do tych konto premium, to ile wystawiac najlpiej na każdej aukcji i jakie (rapidhare, rapidgator itp..) aby nie dostać bana ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 09-01-2013 10:07

Możesz sobie prywatnie w domu wróżyć, napisz to w aukcji. Co do kont masz inne aukcje, porównaj sobie.