Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 20:11

(06-01-2013 20:06)surfer0700 napisał(a):  Na pewno, ale rób wszystko małymi kroczkami. Bo wystawienie od razu postów, precli, pozycjonowania, pozyskiwania fanów itd. nie jest dobrym pomysłem. Za dużo pracy, której będzie bardzo ciężko podołać. Systematycznie zwiększaj ilość oferowanych usług.

Tak to sobie właśnie wszystko poukładałem ;D żeby nie rzucać się od razu na wszystko tylko po troszku, bo wtedy w jednym się wprawy nabierze to kolejne itd, tym bardziej że jeszcze na różnych innych serwisach siedzę i staram się je w 100% ogarnąć więc trochę mi to czasu zajmuje.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 06-01-2013 22:36

(06-01-2013 14:59)surfer0700 napisał(a):  
(06-01-2013 14:53)kubeq1300 napisał(a):  Próbowałem wysyłać mailing reklamowy do właśnie miliona tych użytkowników, miałem już skrypt, VPS ale znów nawiedzony gość który sprzedaje listę zaczął mnie oskarżać o bezprawne wysyłanie mailingu bez pozwolenia i jakiegoś aktu własności listy...


Bo ŹLE to robisz, źle to rozgrywasz.
NIE MOŻESZ wysyłać mailingu reklamowego do tych osób!
Możesz wysłać jedynie prośbę o możliwość przedstawienia swojej oferty.
Nisza nie jest spalona, tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać.
Logiczne, że jak weźmiesz z neta 1000 emaili i bezprawnie powysyłasz do nich reklamy, to złamiesz prawo.
Poczytaj trochę o tym w sieci, bo odnoszę wrażenie, że nie masz o tym zielonego pojęcia.
Bardzo dobrze, że ten "allegrowicz" zwrócił Ci uwagę, bo postępowałeś niewłaściwie.
Popraw się, a nikt nie będzie miał do Ciebie o to żadnych pretensji.


Spookojnie kolego...
Mówię tylko że konkurencja nie śpi i należy dokładnie się pilnować i opisywać. Znam na tyle prawo że wiem to o czym Ty napisałeś. Mam ogromną bazę maili bo prawie 2 miliony więc bez problemu coś jeszcze wymyślę.
Faktycznie może trochę was zraziłem do tego ale chciałem dobrze Smile
Potrzebuję tylko porządnego VPS'a bo kupiłem jakieś dziadostwo i ruszam. Na pewno będę was o tym informował na bierząco i wrzucę poradnik z zagraniczego forum jak zbierać e-maile to coś wam pomoże Smile

Wszystko ok tylko powtarzam należy się pilnować dokładnie i likwidować każde niedopowiedzenie w opisie aukcji aby nie było problemu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 22:46

(06-01-2013 22:36)kubeq1300 napisał(a):  
(06-01-2013 14:59)surfer0700 napisał(a):  
(06-01-2013 14:53)kubeq1300 napisał(a):  Próbowałem wysyłać mailing reklamowy do właśnie miliona tych użytkowników, miałem już skrypt, VPS ale znów nawiedzony gość który sprzedaje listę zaczął mnie oskarżać o bezprawne wysyłanie mailingu bez pozwolenia i jakiegoś aktu własności listy...


Bo ŹLE to robisz, źle to rozgrywasz.
NIE MOŻESZ wysyłać mailingu reklamowego do tych osób!
Możesz wysłać jedynie prośbę o możliwość przedstawienia swojej oferty.
Nisza nie jest spalona, tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać.
Logiczne, że jak weźmiesz z neta 1000 emaili i bezprawnie powysyłasz do nich reklamy, to złamiesz prawo.
Poczytaj trochę o tym w sieci, bo odnoszę wrażenie, że nie masz o tym zielonego pojęcia.
Bardzo dobrze, że ten "allegrowicz" zwrócił Ci uwagę, bo postępowałeś niewłaściwie.
Popraw się, a nikt nie będzie miał do Ciebie o to żadnych pretensji.


Spookojnie kolego...
Mówię tylko że konkurencja nie śpi i należy dokładnie się pilnować i opisywać. Znam na tyle prawo że wiem to o czym Ty napisałeś. Mam ogromną bazę maili bo prawie 2 miliony więc bez problemu coś jeszcze wymyślę.
Faktycznie może trochę was zraziłem do tego ale chciałem dobrze Smile
Potrzebuję tylko porządnego VPS'a bo kupiłem jakieś dziadostwo i ruszam. Na pewno będę was o tym informował na bierząco i wrzucę poradnik z zagraniczego forum jak zbierać e-maile to coś wam pomoże Smile

Wszystko ok tylko powtarzam należy się pilnować dokładnie i likwidować każde niedopowiedzenie w opisie aukcji aby nie było problemu.

Źle mnie zrozumiałeś, ja jestem bardzo spokojny Smile
Na pewno niektórych zraziłeś, na pewno nie mnie. Sprzedawałem bazę przez długi czas, tak więc wiem na czym ta zabawa polega. Są chamy na allegro, ale są też ludzie życzliwi, dlatego zawsze warto być ostrożnym.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 07-01-2013 15:53

Sprzedawałeś mailing czy samą bazę z adresami?


Widzę że już kilka baz się pojawiło Wink Świetnie, gratuluję Smile Mam jeszcze jeden pomysł ale zostawię sobie go dla siebie. No cóż, cieszę się że mój pomysł się jakoś przydał Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 07-01-2013 16:14

A jak zaczynałeś to mnie więcej po jakim czasie miałeś już jakiś ruch ? Chodzi mi o nisze: pisanie postów oraz unlock simlocka ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-01-2013 16:48

(07-01-2013 15:53)kubeq1300 napisał(a):  Sprzedawałeś mailing czy samą bazę z adresami?


Widzę że już kilka baz się pojawiło Wink Świetnie, gratuluję Smile Mam jeszcze jeden pomysł ale zostawię sobie go dla siebie. No cóż, cieszę się że mój pomysł się jakoś przydał Smile

Sprzedawałem samą bazę, mailingu nie mam prawa sprzedawać skoro emaile są wyszukane z sieci.
Wiele metod, z których korzystałem nie opisałem w tym temacie, ale fajnie że ten temat poruszyłeś.

Pozdrawiam


(07-01-2013 16:14)Filox napisał(a):  A jak zaczynałeś to mnie więcej po jakim czasie miałeś już jakiś ruch ? Chodzi mi o nisze: pisanie postów oraz unlock simlocka ?

"ruch" ? Jeżeli chodzi Ci o wyświetlenia aukcji, to tym się w ogóle nie sugeruj.
Może być 5 wyświetleń i 3 oferty, a może być 100 wyświetleń i ofert tylko dwie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 07-01-2013 17:39

Niee wyświetlenia, co do wyświetleń to wiem, ruch w sensie sprzedaż. Czy udało Ci się na tych 2 niszach coś zarobić ? Bo z tego co widze to wróżka oraz konta premium cieszą się najlepszą popularnością.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 07-01-2013 17:40

Pisałem kilka stron temu na temat zdejmowania simlocka.
Co do postów to sprzedawałem kilka sztuk na jednej aukcji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 07-01-2013 20:07

(07-01-2013 16:48)surfer0700 napisał(a):  [quote='kubeq1300' pid='526544' dateline='1357570429']
Sprzedawałeś mailing czy samą bazę z adresami?


Widzę że już kilka baz się pojawiło Wink Świetnie, gratuluję Smile Mam jeszcze jeden pomysł ale zostawię sobie go dla siebie. No cóż, cieszę się że mój pomysł się jakoś przydał Smile


Sprzedawałem samą bazę, mailingu nie mam prawa sprzedawać skoro emaile są wyszukane z sieci.
Wiele metod, z których korzystałem nie opisałem w tym temacie, ale fajnie że ten temat poruszyłeś.

Pozdrawiam

No mi wydawało się wręcz przeciwnie - Możesz wysyłać mailing jeśli coś opiszesz zgodnie z prawem na aukcji a z kolei nie możesz bazy sprzedawać bo nie masz pozwolenia od GIODO o czym już pisałem.


To znów wtopiłem. W takim razie dziękuję za zwrócenie uwagi na tą sprawę i życzę wszystkim owocnych dochodów! Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - elkopyto23 - 08-01-2013 00:49

Według mnie pomysl 9 ze sprzedazą koszulek jest sensowny,tylko mam pytanie
1- jesli np zlece im zrobienie koszulki ze "zjaranym zbyszkiem",lub "panem andrzejem" to co z prawami autorskimi? przecież to są zdjęcia ludzi,a nie rysunki lub zdjecia kotów. (takich projektów chyba robic nie wolno?)
2 jesli klient na alegro kupuje u mnie koszulke i moje dane to np adamczyk z ul sloneczkowej 8,a koszulka do niego dojdzie z adresem cupsell to nie oburzal sie nigdy,np komentarzem neutralnym,lub wiadomosciami czemu nie my mu wyslalismy tylko jakas firma?

A 3 pytanie zadam bo widze ze jestes obeznany w temacie:
jesli np biedronka ma wyprzedaz tv po 1000zl,ja kupie kilka i wystawie na allegro za 1300zl,ktos kupi i co wtedy z gwarancja? musial bym mu wraz z tv przeslac karte gwarancyjna z paragonem na ktorym widnieje 1000zl w zakupie(wiec od razu zobaczy ile przeplacil u mnie i pozniej moze komentarz wystawic negatywny że oszust i zdzierca mu sprzedał)?