Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 19:11

Teraz z poradnika najlepiej wypadają konta Premium Smile Bo posty to się lekko już nie opłacają (chyba, że ktoś ma dużo czasu) obecnie za jakieś 10 zł można już kupić 100 postów.. Bo jest trochę pisania.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 19:14

Nie no 10 złotych to jest zdecydowany syf, więc kupują to desperaci.
Jak dobrze wystawisz za 20-30 złotych to powinieneś mieć klientów. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 19:36

(06-01-2013 19:14)surfer0700 napisał(a):  Jak dobrze wystawisz za 20-30 złotych to powinieneś mieć klientów. Smile

Ja właśnie za tyle wczoraj wystawiłem na 10 dni i czekam na klientów, na początku pewnie szału nie będzie ale liczę na to, że cokolwiek sprzedam ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 19:36

W sumie racja, za 15 zł 50 postów by się opłacało Smile Zawsze można dać klientowi próbkę kilku postów i sam oceni czy chce korzystać z usługi czy nie. Jeszcze raz dzieki za poradnik Smile Nie sądziłem, że jest aż tyle sposobów zarobku na Allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 19:39

(06-01-2013 19:36)mlekoju napisał(a):  
(06-01-2013 19:14)surfer0700 napisał(a):  Jak dobrze wystawisz za 20-30 złotych to powinieneś mieć klientów. Smile

Ja właśnie za tyle wczoraj wystawiłem na 10 dni i czekam na klientów, na początku pewnie szału nie będzie ale liczę na to, że cokolwiek sprzedam ;D

Dużo zależy też jakie informacje zawarłeś w aukcji i w jaki sposób je przedstawiłeś.



(06-01-2013 19:36)Filox napisał(a):  W sumie racja, za 15 zł 50 postów by się opłacało Smile Zawsze można dać klientowi próbkę kilku postów i sam oceni czy chce korzystać z usługi czy nie. Jeszcze raz dzieki za poradnik Smile Nie sądziłem, że jest aż tyle sposobów zarobku na Allegro.

Dokładnie. Próbka to dobry pomysł. Uświadamia ona kupującego o tym, że nie jesteś oszustem, który chce wyłudzić pieniądze. Bezpłatnie pokazując mu jaką usługę oferujesz, zyskujesz nie tylko jego zaufanie, ale i zainteresowanie Twoją ofertą.
Sposobów na zarobek na allegro jest o wiele więcej, uwierz mi na słowo Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 19:43

Cytat:Sposobów na zarobek na allegro jest o wiele więcej, uwierz mi na słowo

Na początku przygody z zarabianiem w internecie ciężko wpaść na takie pomysły ;/
Dlatego dobrze, że jest ktoś kto nakierowuje, bądź nawet daje gotowe pomysły


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 19:47

No ja dałem Ci gotowe pomysły. Wystarczy, że się przysiądziesz, a do kieszonkowego dorobisz naprawdę bardzo ładne pieniążki.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 19:49

Dokładnie ;D
Dlatego wielkie dzięki za pomoc, mam nadzieje, że uda się coś zarobić i stopniowo zwiększać oferowane usługi bądź produkty i co za tym idzie więcej zarabiać ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 19:54

Co do sposobów to się zgodzę Smile Ja na Allegro działam od 6 lat, w sumie to rodzicielka a ja się zajmuję szablonami/zdjęciami/aukcjami itp. Jak już znajdziesz to własne "coś" i wyrobisz sobie opinie to ludzie kupują na oślep, nawet nie patrzą na aukcje Smile Dlatego warto na poczatku trochę cierpliwości ludziom przeznaczyć, napisać dobry opis i czekać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 20:06

(06-01-2013 19:49)mlekoju napisał(a):  Dokładnie ;D
Dlatego wielkie dzięki za pomoc, mam nadzieje, że uda się coś zarobić i stopniowo zwiększać oferowane usługi bądź produkty i co za tym idzie więcej zarabiać ;D


Na pewno, ale rób wszystko małymi kroczkami. Bo wystawienie od razu postów, precli, pozycjonowania, pozyskiwania fanów itd. nie jest dobrym pomysłem. Za dużo pracy, której będzie bardzo ciężko podołać. Systematycznie zwiększaj ilość oferowanych usług.


(06-01-2013 19:54)Filox napisał(a):  Co do sposobów to się zgodzę Smile Ja na Allegro działam od 6 lat, w sumie to rodzicielka a ja się zajmuję szablonami/zdjęciami/aukcjami itp. Jak już znajdziesz to własne "coś" i wyrobisz sobie opinie to ludzie kupują na oślep, nawet nie patrzą na aukcje Smile Dlatego warto na poczatku trochę cierpliwości ludziom przeznaczyć, napisać dobry opis i czekać.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach.


Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek problemów z serwisem, piszcie w tym temacie. Z chęcią pomogę Smile