Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kubeq1300 - 06-01-2013 14:53

Powiedziałem wam o tej niszy bo jest spalona Smile Nie chcę was straszyć ale mogą być z tym problemy. Kilka nawiedzonych użytkowników allegro którzy sprzedawali właśnie listy ponad milion adresów pisało bo mnie że będę miał problemów jeśli nie pokażę im certyfikatu że mam pozwolenie na rozpowszechnianie listy.
Oczywiście da się zarobić na takiej liście bez problemu.
Co do zbierania e-maili to znalazłem w 5 minut z 10 efektownych metod (google). Jednak z racji tego że odradzam wam tą niszę to ich nie podam.

Próbowałem wysyłać mailing reklamowy do właśnie miliona tych użytkowników, miałem już skrypt, VPS ale znów nawiedzony gość który sprzedaje listę zaczął mnie oskarżać o bezprawne wysyłanie mailingu bez pozwolenia i jakiegoś aktu własności listy...

Gościu zarabia na jednej liście kilka tyś miesięcznie na tych aukcjach więc nie dziwię mu się że broni tej niszy.
Chyba że dojdziecie do tego jak zgłosić legalnie listę i otrzymać akt własności, sami znajdziecie sposób na zdobycie tak ogromnej listy to jak najbardziej zachęcam Wink 5 minut roboty dziennie a można zbić kokosy.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 14:59

(06-01-2013 14:53)kubeq1300 napisał(a):  Próbowałem wysyłać mailing reklamowy do właśnie miliona tych użytkowników, miałem już skrypt, VPS ale znów nawiedzony gość który sprzedaje listę zaczął mnie oskarżać o bezprawne wysyłanie mailingu bez pozwolenia i jakiegoś aktu własności listy...


Bo ŹLE to robisz, źle to rozgrywasz.
NIE MOŻESZ wysyłać mailingu reklamowego do tych osób!
Możesz wysłać jedynie prośbę o możliwość przedstawienia swojej oferty.
Nisza nie jest spalona, tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać.
Logiczne, że jak weźmiesz z neta 1000 emaili i bezprawnie powysyłasz do nich reklamy, to złamiesz prawo.
Poczytaj trochę o tym w sieci, bo odnoszę wrażenie, że nie masz o tym zielonego pojęcia.
Bardzo dobrze, że ten "allegrowicz" zwrócił Ci uwagę, bo postępowałeś niewłaściwie.
Popraw się, a nikt nie będzie miał do Ciebie o to żadnych pretensji.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 15:06

Dokładnie, dlatego mnie to tak pociesza ;D więc czas się zabrać do pracy i jak najszybciej wystawić swoją elegancką ofertę na allegro ;]


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 15:52

Zaciekawił mnie jeszcze spis hurtowni.. czy to też w 100% legalne ? Robić spis hurtowni z neta i sprzedawać na Allegro ? Oraz jak jest z podatkami ? Od jakich dochodów muszę się rozliczac/co ile ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 15:53

Jeżeli będziesz miał ochotę to zanim wystawisz aukcję, możesz wystać mi screena ze szkicu, którzy przygotujesz na allegro. Wiesz... wygląd aukcji itd. Wystawiłem kilka tysięcy aukcji, więc niejakie pojęcie na temat korzystnego wyglądu aukcji, mam.
Oczywiście nic na siłę, to tylko taka przyjacielska propozycja Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 15:55

Wybaczcie, że post pod Postem.

(06-01-2013 15:52)Filox napisał(a):  Zaciekawił mnie jeszcze spis hurtowni.. czy to też w 100% legalne ? Robić spis hurtowni z neta i sprzedawać na Allegro ? Oraz jak jest z podatkami ? Od jakich dochodów muszę się rozliczac/co ile ?

A dlaczego nie ma być legalne? Możesz w aukcji dodać, że informacje te można znaleźć w sieci i tyle.
Z podatków musi się rozliczać każdy, z każdej zarobionej złotówki. Możesz wybrać czy chcesz się rozliczać z dochodu co miesiąc (jeżeli jest bardzo wysoki) albo co rok.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 16:03

Aha Big Grin Dzięki za wszelką pomoc, co do szkicu to wiem mniej więcej jak tworzyć aukcje, ale jak coś to napisze. Z własnego doświaczenia wiem, że ludzie nie patrzą jak pisałeś na szablony itp Smile Liczy się cena + dobry opis. I taka rada dla początkujących. Choć by nie wiem jaki był klient zawsze trzeba miło odpisywać, później to owocuje komentarzami i opinią na Allegro Smile A co za tym idzie, klient wraca.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 16:33

Nie ma za co. Założyłem ten temat po to byście mogli cokolwiek zarobić.
Sam kiedyś byłem początkujący, też zaczynałem od zera.
I wiem, że nie łatwo jest znaleźć sposób/metodę na zarobienie ciekawych pieniążków.
Skoro mi się to udało to dlaczego nie miałbym się podzielić tą wiedzą z innymi użytkownikami chociażby tego forum? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. Nie jestem pazerny/zachłanny, a pole do popisu na allegro jest bardzo duże, więc każdy znajdzie tam kącik dla siebie.
Przedstawiłem tutaj kilkanaście metod z kilkudziesięciu, których używałem i wydaje mi się, że tyle wystarczy. Kto chce, zarobi na nich spore pieniążki PRACUJĄC, kto nie będzie miał ochoty, nic nie zarobi - proste.
Tak więc jeżeli będziesz miał jakieś pytania to najlepiej pisz w tym temacie, zapobiegnie to spamowi na moim PW. Wyjątkiem jest ten "szkic" aukcji allegro. Smile

Wysokich Zarobków!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 17:57

Z własnego doświadczenia wiem, że na innych forach nie ma zbytnio pomocnych ludzi (jeśli chodzi o forum o zarabianiu). Widziałem poradniki dot. Allegro to cena było koło 50 zł w górę... a Ty taką wiedze udostępniasz za darmo Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 18:08

Nie za wszystko trzeba brać pieniądze. Smile
Właśnie dostałem Twój szkic - jest w porządku. Jak tak będziesz wystawiał to powinno być ok Smile