Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 11:16

Jak sprzedawałem zdejmowanie simlocka z Huawei to zapotrzebowanie było całkiem spore.
Wystawiałem aukcję promowaną za ~10 PLN, jedna sztuka zdjęcia simlocka kosztowała 10 PLN, na jednej aukcji sprzedawało się jakieś 8-10 kont, tak więc co aukcja kilkadziesiąt złotych byłem do przodu.
Tyle, że ja nie skupiałem się tylko na oferowaniu tej usługi, ale i na innych. Miałem w sprzedaży całą tą listę tutaj i jeszcze kilka sposobów, których nie opublikowałem, także roboty miałem kupę, ale efekt był zadowalający. Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 11:25

Aha Smile Teraz zapotrzebowanie jakies tam jest, ceny są po 4 zł w góre, lecz wystarczy dobrze zrobiona aukcja i po 5 zł bd szło ;p Dzięki za poradnik, po utracie niszy szukałem jakiegoś alternatywnego źródła zarobku na Allegro. A i zauważyłęm, że duża liczba osób sprzedaje wraz z SIMLOCKIE'm huawei kod do Blackberry.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 11:28

Nie ma za co. Korzystaj póki działa.
W razie jakichkolwiek pytań albo problemów, jestem do Twojej dyspozycji w tym temacie.

Powodzenia!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 14:13

Macie jakiś pomysł jak najszybciej stworzyć taką bazę firm 1,5 mln? Bo kopiowanie z google zajmie troszkę czasu, jakieś podpowiedzi?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 14:19

Są do tego odpowiednie aplikacje, wystarczy poszukać.
http://spambot.pl/szukacz-maili.html
Demko możesz pobrać za free.
Full 69 złotych + 24 programy gratis Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 14:25

Ściągam jakiś "Kexi 2007.1.1" do tworzenia baz danych, zobaczymy jak to zadziała, bo mam stronkę dobrą z podziałem firm dosyć klarownym i mam nadzieję, że szybko uda mi się te strony i dane przenieść.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 14:28

Ja dodam tylko od siebie, że jezeli komuś zależy na mailach to są 2 sposoby.

1. Są programy co wystarczy podać link do strony a program ściąga maile.
2. Strona przechwytująca Smile (lecz to są maile do zwykłych osób)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 14:29

Mam taką nadzieję, z Kexi raczej Ci nie pomogę, bo po prostu nie znam tej aplikacji.
Ale możesz próbować to pisać, może ktoś inny będzie miał jakieś pojęcie na temat tego programu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 06-01-2013 14:44

Jednak tego programu nie ściągnę bo nie działa stronka. Spróbuję z tym ściąganiem maili, tylko chciałem to tak ładnie zrobić w Excelu, ale tyle stron w podziale na województwa i branże trochę roboty będzie z tym. No nic, najpierw trzeba się napracować, żeby były efekty. ;/


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 14:49

Dokładnie. Pocieszę Cię tym, że tylko raz się narobisz, a później będziesz przez długi czas sprzedawał gotowy produkt, na który jest nieskończony popyt.