Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 21:48

Teraz tak przeglądam allegro w poszukiwaniu baz hurtowni i nic nie mogę znaleźć, czyżby nie było takowych aukcji? Bo wpisywałem wiele podobnych fraz a tam zawsze brak


edit. jednak znalazłem "bazę firm" ;D


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 01:23

(05-01-2013 21:32)kubeq1300 napisał(a):  Po prostu napisałem że baza na sprzedaż i tyle. 25 zł/sztuka ponad milion adresów. Doszedł przelew to wysyłałem link do paczki Smile Ale jeden koleś właśnie mi napisał e-mail i zagroził w nim więc usunąłem wszystko. Szkoda bo dochodowa nisza...

Mogłeś dopisać, że adresy pozyskałeś z internetu. Że sprzedajesz własny czas i że kupujący musi zapytać o pozwolenie na wysłanie reklamy do użytkowników znajdujących się w bazie.



(05-01-2013 21:48)mlekoju napisał(a):  Teraz tak przeglądam allegro w poszukiwaniu baz hurtowni i nic nie mogę znaleźć, czyżby nie było takowych aukcji? Bo wpisywałem wiele podobnych fraz a tam zawsze brak


edit. jednak znalazłem "bazę firm" ;D

A widzisz... To dobry moment na atak ! Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - kuba48 - 06-01-2013 01:51

Świetny sposób ! Wykorzystując jeden podpunkt w grudniu zarobiłem 340 zł !
ale nie powiem bo robienie tego wszystkiego męczące ! Smile
Pozdrawiam


Pozdrawiam i dziekuje !


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 01:55

Za nic nie robienie jeszcze nikt nie płaci Tongue
Ciesze się, że zarobiłeś niezłą sumkę stosując się do moich wskazówek.
Życzę jeszcze większych zarobków.

Powodzenia! Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - MartinS - 06-01-2013 02:19

Na 'postach' zarobiłem w 2dni 70zł Big Grin Aż usunąłem aukcje, bo kto to teraz napisze.. (tak tak, ja Tongue)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 10:28

Super poradnik Big Grin Aż się na forum zarejestrowałem ze względu na niego Smile Na Allegro od dłuższego czasu działałem w podobny sposób lecz "nisze" upadły, zainteresowałem się teraz simlockami Huawei. Czy sprzedaż owych kodów jest 100% legalna ? I czy na 100% można zdjąć simlocka z tych modemów za darmo na necie ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 10:52

(06-01-2013 02:19)MartinS napisał(a):  Na 'postach' zarobiłem w 2dni 70zł Big Grin Aż usunąłem aukcje, bo kto to teraz napisze.. (tak tak, ja Tongue)

Na początku miałem podobnie Big Grin Zainteresowanie było tak ogromne, a konkurencja tak żenująca, że nie mogłem się odpędzić od zleceń. Zdarzało się, że musiałem napisać kilka tysięcy postów w ciągu 2-4 tygodni. I nie miały to być posty "fajnie", "super", tematyka też nie była zbyt interesująca. Ale to przecież praca Big Grin
Tak czy inaczej jeżeli dobrze będziesz się sprawował, to zobaczysz, że allegrowicze sami będą podwyższać stawkę Big Grin


(06-01-2013 10:28)Filox napisał(a):  Super poradnik Big Grin Aż się na forum zarejestrowałem ze względu na niego Smile Na Allegro od dłuższego czasu działałem w podobny sposób lecz "nisze" upadły, zainteresowałem się teraz simlockami Huawei. Czy sprzedaż owych kodów jest 100% legalna ? I czy na 100% można zdjąć simlocka z tych modemów za darmo na necie ?

O.o
Rejestracja ze względu na mój poradnik to już dla mnie zaszczyt. Heart
SIMLOCK - Czy to legalne?
Skoro w salonach ściągają, są inne aukcje na allegro, których nie usuwają, śmiem twierdzić, że jest to legalne.
Czy na 100% można zdjąć simlocka?
Ja wygenerowałem około 35-45 kodów i tylko dwóch osobom nie działały. Pieniążki zwróciłem i nikt nie miał do siebie pretensji. Także jeżeli znajdziesz dobrą stronę, to prawdopodobieństwo, że kod nie będzie usuwał zabezpieczenia jest naprawdę znikome.
Niestety za cholerę nie mogę znaleźć tej strony, z której ja ściągałem. Był to zagraniczny serwis, tylko dla Huawei, który nie miał wyglądu Tongue
tzn. był adres np:
http://www.huaweisimlock.com/lock.php?imei=75475347547474357
gdzie po prostu w adresie zamieniało się te cyferki na końcu, na numer imei. Po tej czynności pojawiał się kod, który należało wstukać i tyle. Ale gdzieś mi to diabelstwo zaginęło.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 11:04

Dzięki za szybką odpowiedź Tongue Poradnik naprawdę SUPER Smile Opisane sposoby, wystarczy chcieć.
Ew. Niech ktoś się wypowie na temat SIMLOCK'ów ? Sprzedawał ktoś to moze.. bo w wątku znalazłem jedynie 1 post z tym związany. Z tego co widze, każdy sprzedaje konta premium Lol


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-01-2013 11:08

Najwidoczniej dla nich konkurencja nie jest zbyt duża Big Grin
Zanim zaczniesz oferować ściąganie SIMLOCK'ów, sprawdź jakie jest na nie zapotrzebowanie.
Bo po co tracić pieniążki na promowanie aukcji, którą kupi 1/2 osoby.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Filox - 06-01-2013 11:12

Zapotrzebowanie jest ciut słabe, lecz myslę, że to ze względu na aukcje. Jak zaczynałem sprzedawać seriale do antywirów i innych programów to nawet nie było z tym zbytnio aukcji powystawianych Smile Same firmy sprzedawały po 70 zł +, a gdy mi się już źródło kluczy skończyło to powstało tyle podobnych aukcji do moich, że szok Big Grin. A Ty Surfer, jak sprzedawałeś te SIMLOCKI to duże było zapotrzebowanie ? Bo nie będę się pchać w czym się nie odnajde ;p FB, pozycjonowanie, posty to nie moja brocha, ja bardziej w konta/klucze itp Big Grin A kontami premium rynek jest przesycony. Konta premium to chyba najstarszy zarobek na Allegro ;p Na innych forach jest masa poradników do tego to i konkurencja zdrowa.