Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 29-12-2012 17:59

A widzisz. Czasami zarobić można na czynnościach, które wykonujemy każdego dnia... Smile
Jeżeli miałbyś jakieś pytania, to jestem do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 17:03

wszystko przestudiowane od a do z ;D
plusik oczywiście poleciał, a teraz zabieram się do pracowania.
Mam jednak pytanko, korzystał ktoś z hellshare? Bo zarejestrowałem się tam, ale zmiana hasła odbywa się tam normalnie bez potwierdzenia maila, a na aukcjach allegro jest dopisek: "brak możliwości zmiany hasła" wie ktoś może jak sprzedawcy blokują tą zmianę hasła?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-01-2013 17:10

HellShare nie polecam. Bardzo wolne serwery, przez co jest duża niechęć do tego serwisu. Ponadto tak jak zauważyłeś - tutaj nie ma blokady zmiany hasła.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 17:24

tak przeglądam te oferty na allegro i na każdej widzę wystawionych po kilka set kont, i oczywiście każde "nowe" tylko zastanawia mnie system, że wystawiają aukcję na 8 dni i sprzedają konta 24 godzinne, wiesz może na jakiej zasadzie to działa?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-01-2013 17:37

Są dwie opcje:
1. Na takiej zasadzie jak jest napisane w temacie. Wyjaśniałem już dwa razy.
2. Kupują konta hurtowo.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 17:39

no tak, już rozumiem
chyba zacznę od turbobit'a, myślisz, że 50 kont pociągnie bez bana?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-01-2013 17:47

Nie mam pojęcia, więc nie chce Cię w błąd wprowadzić.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 18:02

jeżeli nie mam pewności, że chociażby tyle da radę uciągnąć to nie będę się za to brał chyba, bo jeżeli mam wystawić dla 20 osób po 3,5 zł to daje 70 zł, 20 muszę zapłacić za promo aukcji i 30 za premium co daje zysk 20 zł (w 10 dni) więc szału nie ma. A do tego nie wiadomo czy nawet te 20 różnych IP będzie mogło bezpiecznie śmigać.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-01-2013 18:03

Dokładnie. Niestety jedyna metoda żeby to sprawdzić to: "Metoda Prób i Błędów". Która rzeczywiście może okazać się kosztowna.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - mlekoju - 05-01-2013 18:06

Tak więc jeżeli ktoś będzie miał jakieś pewne info o którymś z serwisów do ściągania, który ogarnia sporą liczbę IP będę wdzięczny, bo na razie nie chcę ryzykować pieniędzy oraz negatywów na allegro. A tymczasem czekam, aż ktoś zakupi u mnie 100 postów ;D ciekawe jak z tym pójdzie