Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Handlarz - 03-04-2015 22:42

To znowu ja. Smile

Chciałem się pochwalić nową dniówką. Big Grin Wykorzystałem reklamę na allegro (darmowy kupon na 100 zł) i 50 zł dniówki, nieźle co? Big Grin

Ktoś ma jakieś pomysły do promowania aukcji? Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - lukasz206pl - 06-04-2015 05:52

Temat czytany od poczatku do tej pory i jaki wniosek wyciagam? Wróżby jak umiesz sie sprzedać zawsze pójda nawet jak ściemniasz Smile pozdrawiam autora dzieki za rozszerzenie mojej działalności na a.pl Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Shadiss - 09-04-2015 16:22

(31-03-2015 00:20)surfer0700 napisał(a):  Tak, bedzie to ciągłość sprzedaży. Generalnie ja bez firmy lecialem rok, problemy zaczęły sie gdy nie wyrabialem sie z terminami, wtedy posypały sie negatywy i groźby ze zgłoszą mnie do skarbowki - no i zgłosili Big Grin
Myślę ze jeżeli będziesz rzetelnie wykonywał swoja prace, to i okres 'testowania' bedzie dłuższy Smile



I co skarbówka na to? Kara duża była?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 10-04-2015 10:54

TOP SECRET Jerk


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Madara Uchiha - 11-04-2015 08:49

Odnośnie allegro mogę podzielić się pewnymi niszami na których można trochę zarobić.
1. Chodzi o nabijanie wyświetleń yt lub na stronę. Na początku musicie sie zarejestrować na : https://hitleap.com/ (taki jakby surf). Gdy mamy już konto to w zależności co chcemy yt albo wejścia na stronę. Przykład takiej aukcji na allegro: http://screenshooter.net/100395200/ojmvttv

W przypadku yt niestety ale będziemy musieli zainwestować w konto premium, które kosztuje 8 USD = ok. 30 zł (przez paypala) , ale jak widać po aukcji 1 sprzedaż nam się od razu zwróci nawet gdy damy cenę 35 zł za 10 000 wyświetleń. 10 000 wyświetleń nabijemy na pewno w tydzień więc co najmniej 4 aukcje możemy wykonać. Ważne aby ustawić aby trafic był z jakiegoś innego miejsca niż standardowy i zmienny czas wejścia 30-50 sek. Nie musicie sprzedawać tego tylko na allegro, mozecie również na ebayu lub na forach webmasterskich sie ogłaszać, na olx dać ogłoszenie. Potem jak już trochę zarobicie to zamiast samemu surfem nabijać po prostu kupujecie wyświetlenia i tak wam sie zwróci. Stawki za wejścia: http://screenshooter.net/100395200/vxdxxix Ok. 15000 wejść tym sposobem to 9 USD czyli ok.40 zł jak damy aukcje 35 zł za 10 000 wyśw. i ok. 20 zł za 5000 wyśw. to wychodzimy 15 zł na plus bez robienia czegokolwiek.

W przypadku stron to ja bym nawet premium nie kupował tylko nabijał normalnie, a brał podobnie jak za wejścia na yt.

Ja z tego korzystałem i wychodziłem sporo na + bo nie sprzedawałem na allegro tylko szukałem potencjalnych klientów w necie, ludzie którym to poleciłem też zarabiają, przykładem może być moje konto gdzie dostaje prowizję za zakup przez kogoś premium lub minut: http://screenshooter.net/100395200/fkafnkd nie wszyscy kupują premium bo tak jak wspomniałem wcześniej nabijanie stron można bez premium, bo co mnie obchodzi że ktoś tam miał tam reklamy które nie akceptuja hitleapa, to jego problem, ja nabijam tylko wyświetlenia.

2. Sposób na fanapge. Czyli robimy fanpage lub kupujemy i sprzedajemy od razu drożej. Ten sposób można też stosować poza allegro. Jak szukać fanpagy do kupienia ? Proste na grupach facebookowych typu: admini fanpage itp. Ważne gdy już znajdziemy sobie osobę która zechce sprzedać nam jakiś wiekszy fanpage aby wynegocjonować jak najlepszą stawkę, nas interesuje stawka ok. 4 zł za 1000 lajków i niższa. Najlepiej jest ściemniać że krucho u nas z kasą i tylko tyle możemy dać. Ważne też aby patrzeć na fanpage czy nie są za bardzo zaniedbane bo nikt nam nie kupi. Gdy kupiliśmy fanpage od razu go sprzedajemy po cenie 5-6 zł za 1000 lajków. Wystawiamy albo na allegro i na grupy facebookowe, albo na same grupy facebookowe, można też na olx. Przykładowo kupujemy fanpage 100 000 lajków za 400 zł sprzedajemy go za 500 zł zysk 100 zł i znowu praktycznie nic nie robimy, oprócz liczenia kasy Smile Można sobie trochę nabić lajków admmefastem lub czymś innym przed sprzedażą tak ok. 3000-4000 bo cena wzrasta Tongue

3. Sposób lajki na facebooku. Jak nabijać admefastem lub sposobem na polskie lajki. W tym celu zakładamy konto jakiejś ładnej pani Smile Wrzucamy jakieś zdjecia, dodajemy sie do grup no i tworzymy sobie button lubie to
Aby utworzyć taki button należy: przejść na strone: https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button
Dać link naszego fanpage i odznaczyć include share button. Kliknać get kod i całość skopiować.
Załozyć stronę moze być na darmowym hostinu i wgrać na serwer kod i nic więcej ma być tylko sam like button. Gdy mamy nasz lajk button na stronie wystarczy nam założyc jakiś post ze zdjeciem zobacz moje nagie foty, wygraj iphona, darmowe doładowanie, sex kamerki i te sprawy. Ludzie są takimi idiotami że to klikają, może nie są to jakieś super fani bo nie wiedzą co klikają ale nabite polskie wyświetlenia realnych kont na facebooku są.

Nie chce mi sie już więcej pisać moze wieczorem napiszę jeszcze kilka nisz. Sorry za ortografie ale ranek jest. Jak pomogłem daj reputa i do dzieła Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - broofie - 11-04-2015 09:27

To nie sa nisze tylko sposoby znane odkad powstal internet.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - trybulski - 11-04-2015 13:22

Już się wypowiadałem w tym temacie, ale jak widzę do jakiej skali się on rozrósł, to mnie śmiech ogarnia. Tyle mam do powiedzenia: kto potrafi myśleć, odnajdzie te sposoby po 10 minutach intensywnego myślenia. 10 minut to max. Dla początkujących w sam raz Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 11-04-2015 21:06

Madara Uchiha mam pytanie o wejścia na stronę, w jaki sposób kontrolować wejścia na stronę i jak po wykonaniu zlecenia wysłać dowód realizacji zamówienia klientowi? Bo po za tym, że na hitleap'ie pokazuje, że 1000osób weszło na stronę nie mamy dowodu.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Madara Uchiha - 12-04-2015 09:07

(11-04-2015 21:06)nokira napisał(a):  Madara Uchiha mam pytanie o wejścia na stronę, w jaki sposób kontrolować wejścia na stronę i jak po wykonaniu zlecenia wysłać dowód realizacji zamówienia klientowi? Bo po za tym, że na hitleap'ie pokazuje, że 1000osób weszło na stronę nie mamy dowodu.

sprawdzasz co jakiś czas czy ci nie przekroczyło masz statystyki przecież to tak szybko nie nabija, a odnośnie dowódu realizacji wysyłasz screena jak już skończysz po co mu więcej co zgłosi cię że nie nabiłeś jak nabiłeś, za bardzo sie przejmujesz takimi pierdołami, np. jak byś chciał szablony allegro sprzedawać to zamiast robić samemu lepiej jakiś gotowy już z kreatora ściagnąć i przerobić kilka obrazków, po co sie męczyć i robić wszystko od początku to jest nieopłacalne, korzysta sie z gotowych rozwiazań tylko przerabia


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - nokira - 12-04-2015 10:11

To wiem dobrze akurat jak działa, bardziej dowody odnośnie wyświetleń mnie zastanawiały. Dzięki wielkie za odpowiedź.