Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Madara Uchiha - 15-03-2015 14:35

najczęściej większość z nich ma skrypt postawiony na swojej stronie przez którą pobieranie jest realizowanie tak aby uniknąć zmiany hasła każdy ma swoje konto


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - gdmk - 18-03-2015 20:16

Zmienisz hasło to właściciel przywróci, a Ty zostaniesz z niczym bo złamałeś warunki w aukcji.

Jak nie masz dobrej umowy z danym hostingiem, to będziesz w plecy już na starcie, z racji że np konto NOWE! na catshare 30 dni kosztuje 24zł, a na allegro sprzedawane są po 3zł gdzie JEDNO konto za 24zł możesz maksymalnie podzielić na 4 osoby, inaczej będziesz miał gorszą ofertę od konkurencji, a gdy pokusisz się o dzielenie na większą liczbę osób, liczba negatywnych komentarzy Cię zniszczy ponieważ co chwile ktoś będzie konto reklamował z racji "wykorzystanego limitu".
Catshare oferuje 20gb / 24h.

Jednym słowem, bez porządnego zaplecza (własna strona, umowy resellerskie itd) nie masz szans na rynku.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Inspirujący - 25-03-2015 09:18

Czy doczekamy się nowych metod zarabiania na allegro z twojej strony ?


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 25-03-2015 09:36

(25-03-2015 09:18)Inspirujący napisał(a):  Czy doczekamy się nowych metod zarabiania na allegro z twojej strony ?

Nie.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - cezar78 - 28-03-2015 20:13

Ja swoje 5 groszy dorzucę - wiele usług online można kupić taniej na http://seoclerks.com i sprzedać drożej na allegro. Co prawda to anglojęzyczny serwis ale kupione lajki, wyświetlenia filmików youtube albo backlinki można opylać bez problemu na allegro.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - siuvax - 28-03-2015 21:39

potwierdzam, często przebitka jest 100%


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Handlarz - 30-03-2015 22:05

Przeczytałem cały temat! Huh
Zacząłem pracę! 2
W 3 dni zarobiłem 60 zł! Huh

To jedyny sposób zarobku jaki mi wychodzi. I tu pytanie, jak założę dajmy na to raz aukcję wróżb, skończy się ona, potem założę inną np. Google+, to będzie zachowana ciągłość sprzedaży? Jak nie, to jak jej nie utrzymywać? Jakie odstępy robić? Smile Liczę na odpowiedź surfera. Pozdrawiam!


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-03-2015 00:20

Tak, bedzie to ciągłość sprzedaży. Generalnie ja bez firmy lecialem rok, problemy zaczęły sie gdy nie wyrabialem sie z terminami, wtedy posypały sie negatywy i groźby ze zgłoszą mnie do skarbowki - no i zgłosili Big Grin
Myślę ze jeżeli będziesz rzetelnie wykonywał swoja prace, to i okres 'testowania' bedzie dłuższy Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Skrypter21 - 31-03-2015 11:11

Świetny poradnik! Dużo rzeczy z niego wyciągnąłem. Dzięki wielkie Big Grin


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 31-03-2015 11:28

(31-03-2015 11:11)Skrypter21 napisał(a):  Świetny poradnik! Dużo rzeczy z niego wyciągnąłem. Dzięki wielkie Big Grin

Pisałeś do mnie PW w sprawie kontaktu do wróżki. Nie mam już z nią kontaktu. Poradnik pisałem 2 lata temu.