Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934)



RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-12-2012 15:42

Upomnieć się to nie wstyd, ale zamiast upominać, możesz zapytać czy są zadowoleni z wykonania usługi i wtedy poprosić o komentarz.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Scoobyx - 04-12-2012 15:52

Mi często wstawiają po kilkunastu dniach od zakupu komentarze. Ale to zależy też od kupujących.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-12-2012 17:33

Zgadza się. Zależy to od Nich. Ale myślę, że żaden kupujący nie obrazi się o to że chcielibyśmy otrzymać od niego komentarz. Zwłaszcza jeżeli usługa została wykonana bez żadnych zarzutów.


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - milosz998 - 04-12-2012 20:56

No ja 150 zł na razie zarobiłem na poradniku Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 04-12-2012 21:00

Zdradzisz innym użytkownikom na czym najwięcej? Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - adrian018 - 05-12-2012 17:21

ja też wyciągnąłem po odliczeniu kosztów ponad 100zł w ciągu tygodnia, za konta premium..
Tylko sprawa na dłuższą mete i większy zarobek wygląda kiepsko, ponieważ teraz jest tak że jak jednego konta używają przykładowo 2-3 osoby w tym samym czasie, to automatycznie konta są blokowane na np 24h.. i dużo skarg z tych powodów było, więc trzeba wiedzieć na którym serwisie można dobrze zarobić i ile osób można na konto wpuszczać, bo potem jak się okazuje, można więcej stracić niż zyskać heh.. Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 05-12-2012 17:30

Zgadza się, dlatego napisałem abyście sprawdzali jaką ilość IP utrzymuje jedno konto Wink
Poza tym można zarabiać nie tylko na kontach premium Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 06-12-2012 16:01

Bardzo ciekawe sposoby zarobku Surfer0700, Szacunek za to że się dzielisz by pomóc ;-)...Zainteresowałem się tą listą katalogów, hurtowni, pisanie postów, tymbardziej że jako handlowiec zdobywam nowe adresy :-), myślę by na firmowym koncie allegrowym zaczać sprzedawać, aczkolwiek trochę tak dziwne było by zanosić księgowej co miesiąc kikadziesiąt faktur, każda na kwotę 2-3zł , może to ja mam tylko takie wyobrażenie :-)


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - surfer0700 - 06-12-2012 17:46

Dziękuję, jak mogę - staram się pomagać.
Dość długo nie handluje na allegro (3-4 miesiące), aczkolwiek wydaje mi się, że allegro wszystkie aukcje i ich rozliczenia zamieszczało na jednym dokumencie - jednak ręki nie dam sobie uciąć Tongue


RE: [PORADNIK] Zarabianie na Allegro - ok. 1000 PLN / miesięcznie i w górę :D - Andro - 06-12-2012 21:55

No tak co do prowizji masz rację, miałem na myśli bardziej wystawianie faktury każdemu klientowi, jestem czynnym płatnikiem VAT, więc mam obowiązek wystawiania faktury za każdą sprzedaż :-)